Агент 007™ » Видеонаблюдение » IP Системы » Видеокамеры » Hikvision » Ezviz CS-H8C (4МП,4мм). Камера Wi-Fi 2К+ з панорамуванням та нахилом
Ezviz CS-H8C (4МП,4мм). Камера Wi-Fi 2К+ з панорамуванням та нахилом
Код товара: 65234Оценка покупателей: 0 голосов Голосовать
Роздільна здатність 4МП, 1/3" CMOS - матриця; Фокус 4мм (кут огляду 89 °); Максимальна роздільна здатність відео 4 МП (2560 ? 1440) - 25 к\с; Кодеки H.265, H.264; ІЧ світло (до 30м); Функції зображення: DWDR, 3D DNR, анти-мерехтіння, двопото...
Подробное описаниеУ вас появились вопросы?
Наш специалист даст ответы!
Наш специалист даст ответы!
- Подробное описание
Характеристики
| Матриця | 1/3" Progressive Scan CMOS |
| Мін. чутливість | 0.5 люкс (F1.6, AGC ВКЛ), 0 люкс з ІЧ |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| DWDR | Підтримує |
| Регулювання по осях | Панорамування: 350°, нахил: 80° |
| Фокусна відстань | 4мм |
| Кути огляду | В: 46°, Г: 89°, Д: 104° |
| Апертура | F1.6 |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30м |
| Відео компресія | H.265; H.264 |
| Частота кадрів (головний потік) | 2560 х 1440 - 25 к/с |
| Метод зберігання | microSD 512 Гб |
| Аудіо інтерфейси | двостороння розмова |
| Мережеві інтерфейси | RJ45 х 1 (10M / 100M); Wi-Fi IEEE 802.11 b, 802.11 g, 802.11 n |
| Живлення | DC 12В / 1A |
| Потужність споживання | 12 Вт |
| Робоча температура | -30 °C - +50°C |
| Розміри | 100 х 129 х 150 мм |
| Вага | 435 г |
Характеристики и комплектация товара могут изменятся производителем без уведомления