Агент 007™ » Видеонаблюдение » IP Системы » Видеокамеры » Hikvision » Ezviz H8c Pro (3K) (cs-h8c). Камера Wi-Fi з панорамуванням та нахилом
Ezviz H8c Pro (3K) (cs-h8c). Камера Wi-Fi з панорамуванням та нахилом
Код товара: 66886Оценка покупателей: 0 голосов Голосовать
Роздільна здатність 5МП, 1/2.7" CMOS - матриця; Фокус 4мм (кут огляду 91°); Максимальна роздільна здатність відео 5 МП (2880 х 1620) - 25 к\с; Кодеки H.265, H.264; Видимий світло (до 30м); Функції зображення: DWDR, 3D DNR, анти-мерехтіння, д...
Подробное описаниеУ вас появились вопросы?
Наш специалист даст ответы!
Наш специалист даст ответы!
- Подробное описание
Характеристики
| Матриця | 1/2.7" Progressive Scan CMOS |
| Мін. чутливість | 0.5 люкс (F1.6, AGC ВКЛ), 0 люкс з ІЧ |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| DWDR | Підтримує |
| Регулювання по осях | Панорамування: 350°, нахил: 80° |
| Фокусна відстань | 4мм |
| Кути огляду | В: 48°, Г: 91°, Д: 108° |
| Апертура | F1.6 |
| Тип підсвічування | видиме світло |
| Дальність підсвічування | 30м |
| Відео компресія | H.265; H.264 |
| Частота кадрів (головний потік) | 2880 ? 1620 - 25 к/с |
| Метод зберігання | microSD 512 Гб |
| Аудіо інтерфейси | двостороння розмова |
| Мережеві інтерфейси | RJ45 х 1 (10M / 100M); Wi-Fi IEEE 802.11 b, 802.11 g, 802.11 n |
| Живлення | DC 12В / 1A |
| Потужність споживання | 12 Вт |
| Робоча температура | -30 °C - +50°C |
| Розміри | 100 х 136 х 140 мм |
| Вага | 539 г |
Характеристики и комплектация товара могут изменятся производителем без уведомления