Агент 007™ » Відеоспостереження » IP Системи » Відеокамери » Dahua » Imou IPC-A42P. 4MP H.265 Wi-Fi поворотная камера
Imou IPC-A42P. 4MP H.265 Wi-Fi поворотная камера
Код товара: 55846Оцінка покупців: 0 голосів Голосувати
Завдяки 4-мегапіксельному QHD-моніторингу в реальному часі та функціям панорамування 0~355° та нахилу -5~80° Ranger 2 гарантує, що кожен куточок вашого будинку повністю під контролем. Функція виявлення людей швидко знаходить цільові об'є...
Детальний описУ вас з'явились питання?
Наш спеціаліст дасть відповіді
Наш спеціаліст дасть відповіді
- Детальний опис
Характеристики
| Матриця | 1/2.7” 4 Мп CMOS |
| Регулювання по осях | 355° поворот; -5~80° нахил |
| Кути огляду | 92°(Г), 48°(В), 109°(Д) |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| Відео компресія | H.265/H.264 |
| Частота кадрів (головний потік) | 2560 x 1440 25 к/с |
| Метод зберігання | Micro SD карта до 256 Гб |
| Аудіо інтерфейси | двосторонній зв'язок |
| Цифрове збільшення | 16x |
| Мобільні платформи | OS, Android |
| Тригери тривоги | Детектор руху, людини, гучного звуку |
| Wi-Fi | IEEE802.11b/g/n |
| Живлення | DC 5В 1A |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Робоча температура | -10°C~+45° C |
| Розміри | 106.1 х 77.4 х 77.4 мм |
| Вага | 211 г |
| В комплекті | блок живлення + кабель |
Характеристики та комплектація товару можуть змінитись виробником без повідомлення