Агент 007™ » Відеоспостереження » IP Системи » Відеокамери » Dahua » Imou IPC-T22EP (2.8 мм). Камера 1080P H.265 Turret Wi-Fi
Imou IPC-T22EP (2.8 мм). Камера 1080P H.265 Turret Wi-Fi
Код товара: 55767Оцінка покупців: 0 голосів Голосувати
Turret SE забезпечує 2-мегапіксельний моніторинг реального часу з об'єктивом 2,8 мм. Камера підтримує новий кодек H.265, що дозволяє заощадити до 50% пропускної здатності та сховища. Виявлення руху людського тіла дозволяє вам контролювати те, що...
Детальний описУ вас з'явились питання?
Наш спеціаліст дасть відповіді
Наш спеціаліст дасть відповіді
- Детальний опис
Характеристики
| Матриця | 1/2.8” |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Кути огляду | 92°(Г), 50°(В), 107°(Д) |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Відео компресія | H.265/H.264 |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 x 1080 25 к/с |
| Метод зберігання | Micro SD 256 Гб |
| Сумісність | ONVIF |
| Аудіо інтерфейси | вбудований мікрофон |
| Мережеві інтерфейси | 1 x 100 Мбіт/с |
| Wi-Fi | IEEE802.11b/g/n |
| Цифрове збільшення | 16x |
| Живлення | DC 12В 0.5A |
| Потужність споживання | 3 Вт |
| Робоча температура | -20°C - +50°C |
| Розміри | ф109.9 х 81.3 мм |
| Вага | 200 г |
| Матеріал | пластик |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 120 x 145 x 140 мм |
Характеристики та комплектація товару можуть змінитись виробником без повідомлення