Агент 007™ » Відеоспостереження » IP Системи » Відеокамери » Dahua » Dahua DH-IPC-HFW2849S-S-IL (2.8мм). 8 МП гибридное освещение WizSense
Dahua DH-IPC-HFW2849S-S-IL (2.8мм). 8 МП гибридное освещение WizSense
Код товара: 57903Оцінка покупців: 0 голосів Голосувати
Роздільна здатність 8МП, 1/2.7" CMOS –матриця, фокус 2.8мм (кут огляду 95°), макс. роздільна здатність відео 3840 х 2160 - 20 к\с, і підтримка 2688 х 1520 - 25 к\с, кодеки H.265; H.264; H.264H; H.264B; MJPEG, Smart H.265+; Smart H.264+...
Детальний описУ вас з'явились питання?
Наш спеціаліст дасть відповіді
Наш спеціаліст дасть відповіді
Купити в 1 клік
Економте свій час
Економте свій час
- Детальний опис
Високопродуктивна IP-камера, що пропонує розширені функції та можливості для програм відеоспостереження. Ця камера має вражаючу роздільну здатність 8 МП, яка забезпечує неймовірно чіткі та деталізовані зображення, що ідеально підходять для додатків, що вимагають високого рівня деталізації.
Однією із ключових особливостей HFW2849S-S-IL є її інтелектуальні можливості моніторингу. Ця камера оснащена передовими алгоритмами, які дозволяють точно виявляти та класифікувати ряд різних об'єктів та подій. Зокрема, вона підтримує виявлення вторгнень та виявлення проходу в кадрі, які є двома потужними функціями, які дозволяють вам контролювати ваші приміщення та виявляти будь-яке несанкціоноване проникнення чи рух. Більше того, ці функції призначені для підтримки класифікації та точного виявлення як транспортних засобів, так і людей. Це означає, що камера здатна розрізняти різні типи об'єктів, що робить її більш ефективною при виявленні реальних загроз та зменшення кількості помилкових спрацьовувань.
HFW2849S-S-IL також оснащена системою Smart Dual Light, яка розширює можливості моніторингу. При появі мети в зоні спостереження включається біле світло, а камера записує повнокольорове відео та інформацію про ключові події. Це означає, що камера пов'язує знімок та відео з повнокольоровим зображенням, надаючи детальнішу та точнішу інформацію про події. При виході мети із зони спостереження біле світло вимикається, а ІЧ-освітлювач вмикається. Це допомагає зменшити світлове забруднення та забезпечує ефективну роботу камери.
Характеристики
| Матриця | 1/2.7" |
| Мін. чутливість | 0,008 лк F1.6 (колір, 30 IRE); 0,0008 лк F1.6 (Ч/Б, 30 IRE); 0 люкс (підсвідчування увімкнено) |
| Швидкість затвора | 1/3 –1/100 000 с |
| Придушення шуму (DNR ) | 3D |
| WDR | 120 дБ |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| ROI | 4 зони |
| Регулювання по осях | Панорамування: 0 ° - 360 °, нахил: 0 ° - 90 °, обертання: 0 ° - 360 ° |
| Кути огляду | Г: 111°; В: 58°; Д: 132 |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Апертура | F1.6 |
| Тип підсвічування | ІЧ + LED тепле світло |
| Дальність підсвічування | 30+30 м |
| Відео компресія | H.265; H.264; H.264H; H.264B; MJPEG; Smart H.265+; Smart H.264+ |
| Кількість потоків | 2 |
| Частота кадрів (головний потік) | 3840 х 2160 20 к/с; 2688 х 1520 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 704 х 576/704 х 480 25 к/с |
| Метод зберігання | FTP; SFTP; Micro SD 256 Гб; NAS |
| Програмне забезпечення | Smart PSS; DSS; DMSS |
| Сумісність | ONVIF (Profile S/Profile G/Profile T); CGI; P2P; Mileston |
| Аудіо інтерфейси | вбудований мікрофон |
| Мережеві інтерфейси | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| ROM/RAM | 128/256Мб |
| Виявлення об'єкту | 84 - 98 м |
| Спостереження за об'єктом | 33 - 39 м |
| Розпізнавання об'єкта | 17 - 19 м |
| Ідентифікація об'єкта | 8 - 9 м |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Перетин лінії | Підтримує |
| Вторгнення в область | Підтримує |
| Цільові типи | Підтримує |
| Живлення | 12 В DC |
| PoE | 802.3af |
| Потужність споживання | 6 Вт |
| Робоча температура | –40 °C - +55°C |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Розміри | 166.2 х 70 х 70 мм |
| Вага | 470 г |
| Матеріал | метал |
Характеристики та комплектація товару можуть змінитись виробником без повідомлення