Агент 007™ » Відеоспостереження » IP Системи » Відеокамери » Dahua » Imou Cell GO IPC-B32P-V2. 3MP H.265 Wi-Fi с аккумулятором
Imou Cell GO IPC-B32P-V2. 3MP H.265 Wi-Fi с аккумулятором
Код товара: 57950Оцінка покупців: 0 голосів Голосувати
Бездротова камера, що перезаряджається та забезпечує всебічний захист будинку на термін до 120 днів на одному заряді. 2K, захист від атмосферного впливу IP65, нічне бачення. Просте бездротове встановлення - немає необхідності підключати камеру відеос...
Детальний описУ вас з'явились питання?
Наш спеціаліст дасть відповіді
Наш спеціаліст дасть відповіді
- Детальний опис
Cell Go — повністю бездротова камера, що перезаряджається та забезпечує всебічний захист будинку на термін до 120 днів на одному заряді. 2K, захист від атмосферного впливу IP65, нічне бачення. Просте бездротове встановлення - немає необхідності підключати камеру відеоспостереження електропроводкою.
Характеристики
| Кут огляду | 98°(Г), 54°(В), 121°(Д) |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 7 м |
| Відео компресія | H.265 |
| Частота кадрів (головний потік) | 2304 х 1296 15 к/с |
| Метод зберігання | 4 Гб |
| Аудіо інтерфейси | вбудований мікрофон і динамік |
| Мережеві інтерфейси | Wi-Fi:IEEE802.11b/g/n |
| Цифрове збільшення | 8x |
| Вхід і вихід із регіону | Підтримується |
| Живлення | DC 5В 2A |
| Потужність споживання | 3.5 Вт |
| Робоча температура | -20°C~+50°C |
| Розміри | 88 х 60 х 42 мм |
| Вага | 200 г |
Характеристики та комплектація товару можуть змінитись виробником без повідомлення