Агент 007™ » Відеоспостереження » IP Системи » Відеокамери » Dahua » Dahua DH-IPC-HDW2449T-S-IL-BE (2.8 мм). 4 МП WizSense с двойной подсветкой и микрофоном (черная)
Dahua DH-IPC-HDW2449T-S-IL-BE (2.8 мм). 4 МП WizSense с двойной подсветкой и микрофоном (черная)
Код товара: 56753Оцінка покупців: 0 голосів Голосувати
Роздільна здатність 4МП, 1/2.9" CMOS – матриця, фокус 2.8мм (кут огляду 95°), макс. роздільна здатність відео 4 МП (2688х 1520) - 20 к\с, і підтримка (2560х1440) - 25 к\с., кодеки H.265; H.264; H.264H; H.264B; MJPEG, Smart H.265+; Smar...
Детальний описУ вас з'явились питання?
Наш спеціаліст дасть відповіді
Наш спеціаліст дасть відповіді
Купити в 1 клік
Економте свій час
Економте свій час
- Детальний опис
Серія камер WizSense від Dahua Technology – це серія продуктів штучного інтелекту, що використовують незалежний чіп та алгоритм глибокого навчання. Він фокусується на людині та транспортному засобі з високою точністю, дозволяючи користувачам виконувати швидкі дії з конкретними цілями. Заснований на передових технологіях Dahua, WizSense пропонує інтелектуальні, прості та інклюзивні продукти та рішення. Технологія Dahua Smart Dual Illuminators використовує інтелектуальний алгоритм для виявлення цілі. Зазвичай ІЧ-підсвічування включається в нічний час Коли ціль з'являється в зоні спостереження, включається біле світло, камера записує повнокольорове відео та інформацію про ключові події. Камера пов'язує зображення та відео з повнокольоровим зображенням. Коли ціль знаходиться поза зоною видимості, біле світло вимикається, а ІЧ-опромінювач увімкнено, що ефективно зменшує світлове забруднення.
Характеристики
| Матриця | 1/2.9" |
| Мін. чутливість | 0,008 лк при F1,6 (колір, 30 IRE), 0,0008 лк при F1,6 (Ч/Б, 30 IRE), 0 лк (підсвічування включене) |
| Швидкість затвора | 1/3 –1/100,000 с |
| Придушення шуму (DNR ) | 3D |
| WDR | 120 дБ |
| BLC | Підтримується |
| HLC | Підтримується |
| ROI | 4 зони |
| Регулювання по осях | Панорамування: 0 ° - 360 °, нахил: 0 ° - 78 °, обертання: 0 ° - 360 ° |
| Кути огляду | Г: 95°; В: 52°; Д: 114° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Апертура | F1.6 |
| Тип підсвічування | ІЧ + LED тепле світло |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Відео компресія | H.265; H.264; H.264H; Smart H.265+; Smart H.264+ |
| Кількість потоків | 2 |
| Частота кадрів (головний потік) | 2688 х 1520 20 к/с, 2560 х 1440 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 704 х 576 25 к/с |
| Метод зберігання | FTP; SFTP; Micro SD 256 Гб |
| Програмне забезпечення | DSS; DMSS |
| Сумісність | ONVIF (Profile S/Profile T); CGI; P2P; Milestone |
| Аудіо інтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Мережеві інтерфейси | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| ROM/RAM | 128/128 Мб |
| Виявлення об'єкту | 63 м |
| Спостереження за об'єктом | 25 м |
| Розпізнавання об'єкта | 12 м |
| Ідентифікація об'єкта | 6 м |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Перетин лінії | Підтримується |
| Вторгнення в область | Підтримується |
| Виявлення аудіо винятків | Підтримується |
| Цільові типи | Підтримується |
| Живлення | 12 В DC |
| PoE | 802.3af |
| Потужність споживання | 2.1 - 5.2 Вт |
| Робоча температура | -40 °C - 60 °C |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Розміри | 101 х ф110 мм |
| Вага | 370 г |
| Матеріал | метал+пластик |
Характеристики та комплектація товару можуть змінитись виробником без повідомлення