Агент 007™ » Відеоспостереження » IP Системи » Відеокамери » Dahua » Imou IPC-TA22CP-G. 2Мп Wi-Fi PT камера
Imou IPC-TA22CP-G. 2Мп Wi-Fi PT камера
Код товара: 56885Оцінка покупців: 0 голосів Голосувати
Завдяки 1080P Full HD-моніторингу в реальному часі та функціям панорамування 0~355° та нахилу -5~80° Ranger 2C гарантує, що кожен куточок вашого будинку повністю під контролем. Функція виявлення людей швидко знаходить цільові об'єкти на ...
Детальний описУ вас з'явились питання?
Наш спеціаліст дасть відповіді
Наш спеціаліст дасть відповіді
Купити в 1 клік
Економте свій час
Економте свій час
- Детальний опис
Характеристики
| Матриця | 1/2.8” 2Мп CMOS |
| Регулювання по осях | поворот на 355 °, нахил -5 ~ 80 ° |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Кути огляду | Г: 93°, В: 48°, Д: 118° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| Відео компресія | H.265/H.264 |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 x 1080 25 к/с |
| Метод зберігання | Micro SD до 256 ГБ |
| Аудіо інтерфейси | вбудований мікрофон та динамік |
| Цифрове збільшення | 16х |
| Мобільні платформи | iOS, Android |
| Wi-Fi | IEEE802.11b/g/n |
| Живлення | 5В/1A |
| Потужність споживання | 3.5 Вт |
| Робоча температура | -10°C~+45°C |
| Розміри | 106.1 х 77.4 х 77.4 мм |
| Вага | 219 г |
Характеристики та комплектація товару можуть змінитись виробником без повідомлення