Агент 007™ » Видеонаблюдение » IP Системы » Видеокамеры » Hikvision » Hikvision DS-2CD2443G2-I (2.8 мм). 4 МП AcuSense IP
Hikvision DS-2CD2443G2-I (2.8 мм). 4 МП AcuSense IP
Код товара: 54317Оценка покупателей: 0 голосов Голосовать
4 Мп IP AcuSense; 1/3" Scan CMOS; H.264 / H.265 / H.264+ / H.265+ / MJPEG; f=2.8 мм (кут огляду 104°); колір: 0,005 лк (F1.6, AGC ON) , ч/б: 0 лк з ІЧ, 2688x1520 - 25 к/с, WDR 120 дБ, 3D DNR, BLC, HLC; 256 Гб, DC 12В/7Вт, PoE, 103 х 65 х 33 ...
Подробное описаниеУ вас появились вопросы?
Наш специалист даст ответы!
Наш специалист даст ответы!
Купить товар в 1 клик
Сэкономьте свое время
Сэкономьте свое время
- Подробное описание
Характеристики
| Матриця | 1/3" |
| Мін. чутливість | колір: 0,005 лк (F1.6, AGC ON), ч/б: 0 лк з ІЧ |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100,000 с |
| Придушення шуму (DNR ) | 3D |
| WDR | 120 дБ |
| Регулювання по осях | поворот: 0 ° - 360 °, нахил: 0 ° -90 °, обертання: 0 ° -360 ° |
| Апертура | F1.6 |
| Кути огляду | Г: 104, В: 55, Д: 123 |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| Відео компресія | H.265/H.264/H.264+/H.265+ |
| Кількість потоків | 3 |
| Частота кадрів (головний потік) | 2688 х 1520 - 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640 х 480 - 25 к/с |
| Частота кадрів (доп2. потік) | 1920 х 1080 10 к/с |
| BLC | Підтримується |
| HLC | Підтримується |
| Метод зберігання | NAS (NFS, SMB/CIFS), (ANR), micro SD до 256 Гб |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Кількість одночасних підключень | 6 |
| Користувачі/рівні | 32/3 |
| Сумісність | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G, PROFILE T), ISAPI, SDK |
| Підтримка браузерів | IE 10, IE 11; Chrome 57.0+, Firefox 52.0+ |
| Аудіо інтерфейси | вбудований мікрофон та динамік |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10 M/100 M |
| Дальність PIR | 8 м |
| Виявлення об'єкта | 56 м |
| Спостереження за об'єктом | 22 м |
| Розпізнавання об'єкта | 11 м |
| Ідентифікація об'єкта | 5 м |
| ROI | 1 для головного та дод. потоку |
| Дія при спрацюванні тригера | Завантаження на FTP / карту пам'яті / NAS, повідомлення центру спостереження, запуск запису, запуск захоплення, надсилання електронної пошти, звукове попередження |
| Перетин лінії | Підтримується |
| Вторгнення в область | Підтримується |
| Виявлення осіб | Підтримується |
| Цільові типи | Підтримується |
| Живлення | 12В DC, 0.49 A |
| PoE | 802.3af |
| Потужність споживання | 6 Вт |
| Робоча температура | -10 °C - +40 °C |
| Розміри | 102.9 х 65.2 х 32.6 мм |
| Вага | 120 г |
| Матеріал | пластик |
| Термін гарантії | 24 мес. |
Характеристики и комплектация товара могут изменятся производителем без уведомления