Агент 007™ » Видеонаблюдение » IP Системы » Видеокамеры » Hikvision » Hikvision DS-2CD2421G0-IW(W) (2.8 мм). 2 Мп IP видеокамера c Wi-Fi
Hikvision DS-2CD2421G0-IW(W) (2.8 мм). 2 Мп IP видеокамера c Wi-Fi
Код товара: 53135Оценка покупателей: 0 голосов Голосовать
2 Мп IP відеокамера EXIR; Матриця: 1/2.7" Progressive Scan CMOS; Стиснення: H.264 / H.265 / H.264+ / H.265+ / MJPEG; Об'єктив: f=2.8 мм (кут огляду 107°); Чутливість: 0.01 Люкс/ F1.2, 0 Люкс з ІЧ, 0.028 Люкс/ F2.0; /ніч (ICR), Вбудовані...
Подробное описаниеУ вас появились вопросы?
Наш специалист даст ответы!
Наш специалист даст ответы!
- Подробное описание
Характеристики
| Матриця | 1/2.7" progressive Scan CMOS |
| Макс. дозвіл | 1920x1080 |
| Мин. чутливість | 0.028 Люкс / F2.0 |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100000с |
| Повільна витримка затвора | Підтримується |
| Відношення сигнал/шум | >50дБ |
| Режим день/ніч | День / Ніч / Авто / Розклад |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 90 °; Обертання: 0° ~ 360° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| Дальність PIR | Кут огляду: горизонтальний: 90°, вертикальний: 80°, дальність дії: 10 м |
| Тип об'єктиву | Фіксований |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Кріплення об'єктиву | M12 |
| Апертура | F2.0 |
| Кути огляду | H: 107°; V: 57°; D: 126° |
| Відео компресія | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MJPEG |
| Кількість потоків | 2 потоки |
| Підтримка дозволів | 2МП (1920x1080), 1МП(1280x720), VGA (640x480) |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920х1080, 1280х720 - 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640х360 - 25 к/с |
| Відео бітрейт | 32 Кбіт/с - 8 Mбіт/с |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримується |
| Придушення шуму (DNR ) | 3D-DNR |
| Баланс білого | Підтримується |
| BLC | Підтримується |
| HLC | Підтримується |
| DWDR | Підтримується |
| Налаштування зображення | Насиченість, яскравість, контрастність, різкість налаштовуються клієнтським програмним забезпеченням або веб-браузером |
| Аудіо компресія | G.711/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM |
| Аудіобітрейт | 64Kбіт/с(G.711) / 16Kбіт/с(G.722.1) / 16Kбіт/с(G.726) / 32-160Kбіт/с(MP2L2) |
| Ethernet | RJ45 10M/100M |
| Мережеві протоколи | TCP/IP, ICMP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, IPv6, UDP, QoS, Bonjour |
| Сумісність | ONVIF(PROFILE S,PROFILE G), ISAPI, SDK |
| Кількість одночасних підключень | до 6 каналів |
| Метод зберігання | NAS (NFS,SMB/CIFS), ANR, Micro SD/SDHC/SDXC |
| Підтримка браузерів | IE8+, Chrome 31.0-44, Firefox 30.0-51, Safari 8.0+ |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect, iVMS-5200, iVMS-4500 |
| Безпека | Захист паролем, складний пароль, фільтр IP-адрес, водяні знаки, шифрування HTTPS, базова та дайджест-аутентифікація для HTTP/HTTPS, WSSE та дайджест-аутентифікація для ONVIF, 802.1X-аутентифікація (EAP-MD5) |
| Користувачі/рівні | До 32 користувачів. 3 рівня: адміністратор, оператор та користувач |
| Аудіо інтерфейси | Вбудований мікрофон / динамік |
| Мережеві інтерфейси | 1x RJ-45 (10М/100М) |
| Wi-Fi | IEEE802.11 b/g/n, 2,4 ГГц - 2,4835 ГГц, ширина смуги каналу 20 МГц, 11b: 11Mбіт/с, 11g: 54Mбіт/с, 11n: 150Mбіт/с, до 50 м |
| Локальне сховище | micro SD до 256 Гб |
| Кнопка скидання | є |
| Тригери тривоги | Виявлення руху, зміна сцени, відключення мережі, конфлікт IP-адрес, незаконний доступ, помилка зберігання |
| Дія при спрацюванні тригера | Завантаження на FTP/NAS/карту пам'яті, повідомлення центру спостереження, відправлення електронної пошти, запуск запису, захоплення |
| Живлення | DC 12В ±25% |
| PoE | PoE (802.3af)(Class 3) |
| Потужність споживання | DC 12В: 0,54 А, 6.5 Вт; PoE: (802.3af, 36-57 В), 0.21A - 0.13A, max. 7.5 Вт |
| Робоча температура | -10°C - +40°C |
| Вологість | <95% |
| Розміри | 102х65х32 мм |
| Вага | 120 г |
| Матеріал | Пластик |
Характеристики и комплектация товара могут изменятся производителем без уведомления