Агент 007™ » Видеонаблюдение » IP Системы » Видеокамеры » Hikvision » Hikvision DS-2CD2343G2-I (2.8). 4 MP EXIR Turret IP
Hikvision DS-2CD2343G2-I (2.8). 4 MP EXIR Turret IP
Код товара: 54056Оценка покупателей: 0 голосов Голосовать
4 Мп IP з ІЧ; Матриця: 1/3" Progressive Scan CMOS; Стиснення: H.265/H.264/H.264+/H.265+; Об'єктив: f=2.8 мм (кут огляду 103°); Чутливість: 0.005 лк/F1. 6 (AGC вкл), 0 лк з ІЧ Запис: 2688 х 1520 - 25 кадрів / с Функції: Детектор осіб, ві...
Подробное описаниеУ вас появились вопросы?
Наш специалист даст ответы!
Наш специалист даст ответы!
- Подробное описание
Характеристики
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Макс. Дозвіл | 2688 х 1520 |
| Мін. чутливість | 0.005 лк (F1.6, AGC вкл), 0 лк з ІЧ |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100,000 с |
| Повільна витримка затвора | Підтримується |
| Режим день/ніч | ICR фільтр |
| Дальність підсвічування | до 30 м |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Кріплення об'єктиву | М12 |
| Апертура | F 1.6 |
| Кути огляду | Г: 103, В: 55, Д: 122 |
| Кількість потоків | 3 |
| Частота кадрів (головний потік) | 2688 х 1520 - 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640 х 480 - 25 к/с |
| Частота кадрів (доп2. потік) | 1280 х 720 - 25 к/с |
| Відео бітрейт | 32 Кбіт/с - 8 Мбіт/с |
| Управління потоком | CBR/VBR |
| BLC | Підтримується |
| HLC | Підтримується |
| WDR | 120 дБ |
| ROI | 1 для головного та дод. потоку |
| SVC | Підтримується |
| Налаштування зображення | обертання, віддзеркалення, маска, яскравість, насичення, контрастність, різкість, баланс білого |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10M/100Мбіт |
| Мережеві протоколи | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS, PPPoE |
| Сумісність | ONVIF (Profile S, Profile G), ISAPI, SDK |
| Кількість одночасних підключень | 6 |
| Метод зберігання | MicroSD/SDHC/SDXC карта (256 Гб), and NAS(NFS, SMB/CIFS), (ANR) |
| Підтримка браузерів | IE 10, IE 11; Chrome 57.0+, Firefox 52.0+; Chrome 57.0+, Firefox 52.0+ |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Безпека | Захист паролем, складний пароль, шифрування HTTPS, фільтр IP-адрес, Журнал аудиту безпеки, базова та дайджест-автентифікація для HTTP/HTTPS, TLS 1.1/1.2, WSSE та дайджест-автентифікація для відкритого мережевого відеоінтерфейсу |
| Користувачі/рівні | 32/3 |
| Виявлення об'єкта | 67 м |
| Спостереження за об'єктом | 26 м |
| Розпізнавання об'єкта | 13 м |
| Ідентифікація об'єкта | 6 м |
| Перетин лінії | Підтримується |
| Вторгнення в область | Підтримується |
| Виявлення осіб | Підтримується |
| Цільові типи | Підтримується |
| Живлення | 12В DC, 0.5 A |
| PoE | 802.3af, 36В - 57В |
| Потужність споживання | 6 Вт |
| Робоча температура | -30 °C - 60 °C |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Розміри | ф127 х 96 мм |
| Вага | 600 г |
Характеристики и комплектация товара могут изменятся производителем без уведомления