Агент 007™ » Видеонаблюдение » IP Системы » Видеокамеры » Hikvision » Hikvision DS-2CD2063G2-I (2.8 мм). 6 Мп AcuSense Bullet IP
Hikvision DS-2CD2063G2-I (2.8 мм). 6 Мп AcuSense Bullet IP
Код товара: 54116Оценка покупателей: 0 голосов Голосовать
6 Мп IP AcuSense; Матриця: 1/2.8" CMOS; Стиснення: Н.265 / Н.265+ / H.264 / H.264+ / MJPEG; Об'єктив: f=2.8 мм (кут огляду 107°); Колір: 0,005 люкс (F1. 6, AGC ON), Ч / Б: 0 люкс з ІЧ; Запис: 3200 х 1800 - 20 к / с, 2688 , WDR 120дБ, 3D...
Подробное описаниеУ вас появились вопросы?
Наш специалист даст ответы!
Наш специалист даст ответы!
Купить товар в 1 клик
Сэкономьте свое время
Сэкономьте свое время
- Подробное описание
Характеристики
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Мін. чутливість | Колір: 0,005 люкс (F1.6, AGC ON), Ч/Б: 0 люкс з ІЧ |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100,000 с |
| Повільна витримка затвора | Підтримується |
| Придушення шуму (DNR ) | 3D |
| WDR | 120 дБ |
| Регулювання по осях | поворот: 0 ° - 360 °, нахил: 0 ° -90 °, обертання: 0 ° -360 ° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Апертура | F1.6 |
| Кути огляду | Г: 107°, В: 57°, Д: 128° |
| Кріплення об'єктиву | M12 |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| Відео компресія | H.265/H.264/H.264+/H.265+ |
| Відео бітрейт | 32 кбіт/ с - 16 мбіт/с |
| Макс. Дозвіл | 3200 х 1800 |
| Кількість потоків | 3 |
| Частота кадрів (головний потік) | 3200 х 1800 20 к/с; 2688 х 1520, 1920 х 1080, 1280 х 720 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640 х 480, 640 х 360 25 к/с |
| Частота кадрів (доп2. потік) | 1920 х 1080, 1280 х 720, 640 х 480, 640 х 360 10 к/с |
| BLC | Підтримується |
| HLC | Підтримується |
| Метод зберігання | NAS (NFS, SMB/CIFS), ANR, microSD 256 Гб |
| Кількість одночасних підключень | 6 |
| Користувачі/рівні | 32/3 |
| Підтримка браузерів | IE 10, IE 11, Chrome 57.0+, Firefox 52.0+ |
| Сумісність | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), ISAPI, SDK |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10 M/100 M |
| Виявлення об'єкта | 73 м |
| Спостереження за об'єктом | 29 м |
| Розпізнавання об'єкта | 15 м |
| Ідентифікація об'єкта | 7 м |
| ROI | 1 для головного та дод. потоку |
| Перетин лінії | Підтримується |
| Вторгнення в область | Підтримується |
| Виявлення осіб | Підтримується |
| Цільові типи | Підтримується |
| Живлення | 12В DC, 0.5 A |
| PoE | 802.3af |
| Потужність споживання | 7.2 Вт |
| Робоча температура | -30°C~+60° |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Розміри | ф 70 х 162 мм |
| Вага | 485 г |
| Матеріал | алюміній |
Характеристики и комплектация товара могут изменятся производителем без уведомления