Агент 007™ » Видеонаблюдение » IP Системы » Видеокамеры » Hikvision » Hikvision DS-2CD1H43G2-IZ(2.8-12мм). 4 МП IP67 EXIR 2.0
Hikvision DS-2CD1H43G2-IZ(2.8-12мм). 4 МП IP67 EXIR 2.0
Код товара: 65197Оценка покупателей: 0 голосов Голосовать
IP-відеокамера оснащена сучасною матрицею 1/3" Progressive Scan CMOS з роздільною здатністю 4 Mpx (2560х1440). Швидкість захоплення відеозображення становить 20 кадрів на секунду. Висока світлочутливість матриці - 0.005Lux@F1.6. Моторизований об...
Подробное описаниеУ вас появились вопросы?
Наш специалист даст ответы!
Наш специалист даст ответы!
- Подробное описание
Характеристики
| Матриця | 1/3" |
| Мін. чутливість | 0.005 лк/ F1.6 (Колір), 0 лкз ІЧ |
| Швидкість затвора | 1/3 –1/100 000 с |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| WDR | 120 дБ |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| ROI | 1 зона для головного потоку |
| Регулювання по осях | Панорамування: 0 ° - 360 °, нахил: 0 ° - 75°, обертання: 0 ° - 360 ° |
| Кути огляду | Г: 95.9° - 29.2°, В: 50.6° - 16.4°, Д: 114.7° - 33.5° |
| Фокусна відстань | 2.8 - 12 мм |
| Апертура | F1.6 |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Відео компресія | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| Кількість потоків | 2 |
| Частота кадрів (головний потік) | 2560 х 1440 20 к/с; 1920 х 1080, 1280 х 720 25 к/с |
| Частота кадрів (доп. потік) | 1280 х 720, 640 х 480, 640 х 360 25 к/с |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect |
| Сумісність | ONVIF (Profile S, Profile G, Profile T), ISAPI, SDK |
| Підтримка браузерів | Chrome 57.0+, Firefox 52.0+ |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10M/100M |
| Цільові типи | Підтримує |
| Живлення | 12 В DC, 0.75 A |
| PoE | 802.3af, Class 3 |
| Потужність споживання | 10 Вт |
| Робоча температура | -30 °C - +60 °C |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Розміри | ф 129.4 х 116.4 мм |
| Вага | 595 г |
Характеристики и комплектация товара могут изменятся производителем без уведомления