Агент 007™ » Видеонаблюдение » IP Системы » Видеокамеры » Hikvision » Ezviz CS-C8PF (2MP,W1). Wi-Fi камера з подвійною лінзою і панорамуванням/наклоном
Ezviz CS-C8PF (2MP,W1). Wi-Fi камера з подвійною лінзою і панорамуванням/наклоном
Код товара: 65232Оценка покупателей: 0 голосов Голосовать
IP-відеокамера оснащена передовою технологією подвійної лінзи, що забезпечує режим відображення відео «картинка в картинці» в двох планах – широкий і наближений. Система придушення шуму 3D забезпечує чітке відео, а технологія BLC (к...
Подробное описаниеУ вас появились вопросы?
Наш специалист даст ответы!
Наш специалист даст ответы!
Купить товар в 1 клик
Сэкономьте свое время
Сэкономьте свое время
- Подробное описание
Характеристики
| Матриця | 2х 1/2.7" |
| Мін. чутливість | 0,05 люкс (F1.6 AGC ON), 0 люкс з ІЧ |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| BLC | Підтримує |
| Регулювання по осях | поворот : 340°, нахил : 80° |
| Фокусна відстань | 2.8 + 12 мм |
| Апертура | F1.6 |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Відео компресія | H.265 / H.264 |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 х 1080 15 к/с |
| Метод зберігання | microSD 512 Гб |
| Аудіо інтерфейси | вбудований мікрофон та динамік |
| Мережеві інтерфейси | Wi-FI IEEE802.11b, 802.11g, 802.11n; RJ45 ? 1(10M/100M Adaptive Ethernet Port) |
| DWDR | Підтримує |
| Живлення | DC 12В / 1A |
| Потужність споживання | 12 Вт |
| Робоча температура | -30 °C - +60 °C |
| Розміри | 154 х 116 х 164 мм |
| Вага | 578 г |
Характеристики и комплектация товара могут изменятся производителем без уведомления