Агент 007™ » Видеонаблюдение » IP Системы » Видеокамеры » Hikvision » Hikvision DS-2CD1043G2-LIUF (4 мм). 4 МП Smart Dual-Light с микрофоном
Hikvision DS-2CD1043G2-LIUF (4 мм). 4 МП Smart Dual-Light с микрофоном
Код товара: 72157Оценка покупателей: 0 голосов Голосовать
Камера з роздільною здатністю 4 МП є високотехнологічним пристроєм спостереження, що забезпечує виняткову якість зображення та інтелектуальні можливості виявлення. Завдяки своїм передовим функціям вона забезпечує надійний та точний моніторинг для різ...
Подробное описаниеУ вас появились вопросы?
Наш специалист даст ответы!
Наш специалист даст ответы!
- Подробное описание
Характеристики
| Матриця | 1/3" |
| Мін. чутливість | Колір: 0,005 лк (F1.6, AGC вкл.), ч/б: 0 лк з ІЧ |
| Швидкість затвора | 1/3 –1/100 000 с |
| Придушення шуму (DNR ) | 3D |
| WDR | 120 дБ |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| ROI | 1 зона для головного потоку |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Регулювання по осях | Панорамування: від 0 ° - 360 °, кут нахилу: від 0 ° - 90 °, поворот: від 0 ° - 360 ° |
| Кути огляду | Г: 78°, В: 42°, Д: 93° |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Апертура | F1.6 |
| Тип підсвічування | ІЧ+LED |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Відео компресія | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| Кількість потоків | 2 |
| Частота кадрів (головний потік) | 2560 х 1440 20 к/с; 1920 х 1080, 1280 х 720 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 1280 х 720, 640 х 480, 640 х 360 25 к/с |
| Метод зберігання | FTP; Micro SD 256 Гб |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect |
| Сумісність | ONVIF (Profile S, Profile T, Profile G), ISAPI, SDK |
| Підтримка браузерів | Chrome 57.0+, Firefox 52.0+ |
| Аудіо інтерфейси | вбудований мікрофон |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10 M/100 M |
| Виявлення об'єкта | 63 м |
| Спостереження за об'єктом | 25 м |
| Розпізнавання об'єкта | 12 м |
| Ідентифікація об'єкта | 6 м |
| Цільові типи | Підтримує |
| Живлення | 12 В DC, 0.4 A |
| PoE | IEEE 802.3af, Class 3 |
| Потужність споживання | 6.5 Вт |
| Робоча температура | –30 °C - +60 ° |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Розміри | 171 х 66 х 70 мм |
| Вага | 270 г |
| Матеріал | метал+пластик |
Характеристики и комплектация товара могут изменятся производителем без уведомления