Агент 007™ » Видеонаблюдение » IP Системы » Видеокамеры » Hikvision » Ezviz CS-CB2 (1080P,BK) + CS-CMT-CARDT32G-D. Комплект камера та карта пам'яті
Ezviz CS-CB2 (1080P,BK) + CS-CMT-CARDT32G-D. Комплект камера та карта пам'яті
Код товара: 71308Оценка покупателей: 0 голосов Голосовать
Роздільна здатність 2МП, 1/28" CMOS - матриця. Фокус 4мм (кут огляду 46°). Максимальна роздільна здатність відео 2 МП (1920 ? 1080) - 15 к\с. Кодеки H.265 / H.264. Аналітика та аларми: підтримує інтелектуальне виявлення руху людини. Wi-Fi: I...
Подробное описаниеУ вас появились вопросы?
Наш специалист даст ответы!
Наш специалист даст ответы!
Купить товар в 1 клик
Сэкономьте свое время
Сэкономьте свое время
- Подробное описание
Характеристики
| Матриця | 1/2.8” Progressive Scan CMOS |
| Мін. чутливість | 0.1 лк |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| Фокусна відстань | 4мм |
| Кути огляду | Д: 100°, 85°, Г: 46° |
| Апертура | F1.6 |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 5м |
| Відео компресія | H.265 / H.264 |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 х 1080 - 15 к/с |
| Метод зберігання | microSD 512 Гб |
| Аудіо інтерфейси | вбудований мікрофон та динамік |
| Мережеві інтерфейси | Wi-Fi IEEE802.11b, 802.11g, 802.11n |
| Тригери тривоги | підтримує інтелектуальне виявлення руху людини |
| Живлення | DC 5В/1A (батарея 2000 мА•г) |
| Робоча температура | -10°C - +45°C |
| Розміри | 50.5 х 39.1 х 39.1 мм |
| Вага | 87 г |
Характеристики и комплектация товара могут изменятся производителем без уведомления