Агент 007™ » Видеонаблюдение » IP Системы » Видеокамеры » Hikvision » Ezviz CS-EB3 (2K,4GA). IP відеокамера
Ezviz CS-EB3 (2K,4GA). IP відеокамера
Код товара: 74393Оценка покупателей: 0 голосов Голосовать
Роздільна здатність 3МП, 1/2.8" CMOS - матриця; Кут огляду 108°; Максимальна роздільна здатність відео 3 МП (2304 x 1296) - 15 к\с; Кодеки H.265/H.264; ІЧ світло/кольорове нічне бачення (до 15м); Аналітика та аларми: виявлення руху; Micro SD...
Подробное описаниеУ вас появились вопросы?
Наш специалист даст ответы!
Наш специалист даст ответы!
Купить товар в 1 клик
Сэкономьте свое время
Сэкономьте свое время
- Подробное описание
Характеристики
| Матриця | 1/2.8” Progressive Scan SMOS |
| Мін. чутливість | 0,01 люкс (F1.6, AGC ВКЛ), 0 люкс з ІЧ |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| Кути огляду | Д: 130°; Г: 108°; В: 56° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 15м |
| Відео компресія | H.265; H.264 |
| Частота кадрів (головний потік) | 2304 x 1296 - 15 к/с |
| Метод зберігання | microSD 512 Гб |
| Аудіо інтерфейси | двостороння розмова |
| Мережеві інтерфейси | EU LTE-FDD:B1/B3/B5/B7/B8/B20/B28 |
| Тригери тривоги | виявлення руху |
| Живлення | DC 5В/2A; батарея 5200 мА•г |
| Потужність споживання | 10 Вт |
| Робоча температура | -20 °C - +50 °C |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Розміри | 153.3 х 62.95 х 62.95 мм |
| Вага | 223 г |
Характеристики и комплектация товара могут изменятся производителем без уведомления