Агент 007™ » Видеонаблюдение » IP Системы » Видеокамеры » Hikvision » Ezviz CS-CV240-B0-21WFR. 1.3Мп Wi-Fi PT камера
Ezviz CS-CV240-B0-21WFR. 1.3Мп Wi-Fi PT камера
Код товара: 47770Оценка покупателей: 0 голосов Голосовать
1.3Мп Wi-Fi PT камера EZVIZ; Матриця: 1/3" progressive scan CMOS; Стиснення: H.264; об'єктив f=4мм (кут огляду 95°); Функції: DWDR, день/ніч (ICR), BLC, 3D-DNR,; DC 5В±10%/8Вт, 113x93.5x93.5 мм, 292г
Подробное описаниеУ вас появились вопросы?
Наш специалист даст ответы!
Наш специалист даст ответы!
- Подробное описание
- Роздільна здатність 1,3 Мп, 1280 x 960
- Підтримка функції PT, кут панорамування до 340 °, кут нахилу до 90 °
- Підтримка смарт-маскування об'єктивів, захист конфіденційності
- Підтримка інтелектуального відстеження руху
- Вбудований мікрофон та динамік, підтримка двостороннього звуку
- Підтримка Micro SD-карти до 128 ГБ
- Підтримка Wi-Fi, інтелектуальне налаштування за допомогою QR-коду
- Підтримка служби відеоспостереження для мобільного телефону та Інтернету
Характеристики
| Матриця | 1/3”Progressive Scan CMOS |
| Макс. Дозвіл | 1280x960 |
| Швидкість затвора | Самоадаптивний затвор |
| Режим день/ніч | ІЧ-фільтр |
| Дальність підсвічування | До 10м |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Кріплення об'єктиву | M12 |
| Апертура | F2.2 |
| Кути огляду | 95° |
| Відео компресія | H.264 |
| Кількість потоків | 2 потоки |
| Підтримка дозволів | 1280x960 |
| Частота кадрів (головний потік) | 25 к/с |
| Відео бітрейт | HD, баланс адаптивний бітрейт |
| Придушення шуму (DNR ) | 3D DNR |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| Налаштування зображення | Яскравість, контрастність, насиченість (налаштування через EZVIZ Studio) |
| Аудіо компресія | AAC |
| Аудиобитрейт | Адаптивний бітрейт |
| Ethernet | Wi-Fi IEEE802.11 b/g/n |
| Метод зберігання | Micro SD |
| Програмне забезпечення | Ezviz |
| Мобільні платформи | IOS, Android |
| Аудіо інтерфейси | Вбудований мікрофон та динамік |
| Локальне сховище | Micro SD карта до 128ГБ |
| Живлення | DC5V ± 10% |
| Споживана потужність | <8W |
| Робоча температура | -20° C ~ +60° C |
| Вологість | <95% |
| Розміри | 113ммх93.5ммх93.5мм |
| Вага | 292 г |
| Матеріал | Пластик |
Характеристики и комплектация товара могут изменятся производителем без уведомления