Агент 007™ » Видеонаблюдение » IP Системы » Видеокамеры » Hikvision » Ezviz CS-H4 (3WKFL,2.8мм). 2K IP67 Wi-Fi камера
Ezviz CS-H4 (3WKFL,2.8мм). 2K IP67 Wi-Fi камера
Код товара: 65098Оценка покупателей: 0 голосов Голосовать
Роздільна здатність 4МП, 1/2.7" CMOS - матриця. Фокус 2.8мм (кут огляду 106°). Максимальна роздільна здатність відео 4 МП (2304 ? 1296) - 25 к\с. Кодеки H.265 / H.264. ІЧ світло (до 30м). Аналітика та аларми: виявлення руху, форми людини на ...
Подробное описаниеУ вас появились вопросы?
Наш специалист даст ответы!
Наш специалист даст ответы!
Купить товар в 1 клик
Сэкономьте свое время
Сэкономьте свое время
- Подробное описание
Характеристики
| Матриця | 1/2.7” Progressive Scan CMOS |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| BLC | Підтримує |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Кути огляду | Г: 106°, Д: 122° |
| Відео компресія | H.265 / H.264 |
| Частота кадрів (головний потік) | 2304 ? 1296 25 к/с |
| Метод зберігання | microSD 512 Гб |
| Аудіо інтерфейси | вбудований мікрофон та динамік |
| Мережеві інтерфейси | RJ45 х 1(10M/100M); Wi-Fi IEEE802.11b, 802.11g, 802.11n |
| Тригери тривоги | виявлення руху, форми людини на основі штучного інтелекту / виявлення форми автомобіля |
| Живлення | DC 12В / 1A |
| Потужність споживання | 8 Вт |
| Робоча температура | -20 С° - +50 С° |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Розміри | 106 х 106 х 90 мм |
| Вага | 229 г |
Характеристики и комплектация товара могут изменятся производителем без уведомления