Агент 007™ » Видеонаблюдение » IP Системы » Видеокамеры » Dahua » Imou IPC-T42EP (2.8 мм). Камера 1080P H.265 Turret Wi-Fi
Imou IPC-T42EP (2.8 мм). Камера 1080P H.265 Turret Wi-Fi
Код товара: 56633Оценка покупателей: 0 голосов Голосовать
Матриця: 1/2.8", Фокусна відстань: 2.8 мм, Кути огляду: 90°(Г), 50°(В), 107°(Д), Тип підсвічування: ІЧ до 30м, Відео компресія: H.265/H.264, Частота кадрів (головний потік): 2560 x 1440 25 к/с, Метод зберігання: Micro SD 256 Гб, Сумі...
Подробное описаниеУ вас появились вопросы?
Наш специалист даст ответы!
Наш специалист даст ответы!
- Подробное описание
Turret SE забезпечує 4-мегапіксельний моніторинг реального часу з об'єктивом 2,8 мм. Камера підтримує новий кодек H.265, що дозволяє заощадити до 50% пропускної спроможності та сховища. Виявлення руху людського тіла дозволяє вам контролювати те, що має значення, не отримуючи дратівливих хибних попереджень.
Характеристики
| Матриця | 1/2.8” |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Кут огляду | 90°(Г), 50°(В), 107°(Д) |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Відео компресія | H.265/H.264 |
| Частота кадрів (головний потік) | 2560 x 1440 25 к/с |
| Метод зберігання | Micro SD 256 Гб |
| Сумісність | ONVIF |
| Аудіо інтерфейси | вбудований мікрофон |
| Мережеві інтерфейси | 1 x 100 Мбіт/с |
| Wi-Fi | IEEE802.11b/g/n |
| Цифрове збільшення | 16x |
| Живлення | DC 12В 0.5A |
| Потужність споживання | 3 Вт |
| Робоча температура | -20°C - +50°C |
| Розміри | ф109.9 х 81.3 мм |
| Вага | 200 г |
| Матеріал | пластик |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 120 x 145 x 140 мм |
Характеристики и комплектация товара могут изменятся производителем без уведомления