Агент 007™ » Видеонаблюдение » IP Системы » Видеокамеры » Dahua » Imou IPC-F46FEP (2.8 мм). Камера 4MP H.265 Bullet Wi-Fi
Imou IPC-F46FEP (2.8 мм). Камера 4MP H.265 Bullet Wi-Fi
Код товара: 56632Оценка покупателей: 0 голосов Голосовать
Bullet 2 Pro 4MP забезпечує 4-мегапіксельний моніторинг у реальному часі з високопродуктивним об'єктивом 2,8 мм F1.6. Він підтримує чотири режими нічного бачення для чіткості зображення навіть у темряві. Металевий корпус із класом захисту IP67, ...
Подробное описаниеУ вас появились вопросы?
Наш специалист даст ответы!
Наш специалист даст ответы!
- Подробное описание
Характеристики
| Матриця | 1/3” |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Кути огляду | 95°(Г), 52°(В), 114°(Д) |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Відео компресія | H.265/H.264 |
| Частота кадрів (головний потік) | 2560 x 1440 25 к/с |
| Метод зберігання | Micro SD 256 Гб |
| Сумісність | ONVIF (Profile S/ Profile G) |
| Wi-Fi | IEEE802.11b/g/n, 150 Мбіт/с |
| Аудіо інтерфейси | 1 вбудований мікрофон, 1 динамік |
| Мережеві інтерфейси | 1 x 100 Мбіт/с Ethernet |
| Цифрове збільшення | 16x |
| Живлення | DC 12В 1A |
| Потужність споживання | 7 Вт |
| Робоча температура | -30°C - +60°C |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Розміри | 152.8 х 74.2 х 74.2 мм |
| Вага | 450 г |
| Матеріал | метал |
Характеристики и комплектация товара могут изменятся производителем без уведомления