Агент 007™ » Відеоспостереження » IP Системи » Відеокамери » Dahua » Dahua DH-IPC-HFW2441T-AS (3.6мм). 4 МП WizSense
Dahua DH-IPC-HFW2441T-AS (3.6мм). 4 МП WizSense
Код товара: 57480Оцінка покупців: 0 голосів Голосувати
Роздільна здатність 4МП, 1/2.9" CMOS – матриця, фокус 3.6мм (кут огляду 84°), максимальна роздільна здатність відео 4 МП (2688? 1520) - 20 к\с, и поддержка (2560?1440) - 25 к\с, кодеки H.265; H.264; H.264H; H.264B; MJPEG, Smart H.265+;...
Детальний описУ вас з'явились питання?
Наш спеціаліст дасть відповіді
Наш спеціаліст дасть відповіді
- Детальний опис
Завдяки розширеному алгоритму глибокого навчання, Dahua WizSense 2 Series мережева камера підтримує інтелектуальні функції, такі як захист периметру і розумне виявлення руху. З технологією starlight ця камера забезпечує кращу якість зображення в умовах низького рівня освітленісті. Інтелектуальний моніторинг: вторгнення, прохід (дві функції підтримують класифікацію та точне виявлення транспортного засобу та людини).
Характеристики
| Матриця | 1/2.9" |
| Мін. чутливість | 0,008 лк при F1,6 (колір, 30 IRE), 0,0008 лк при F1,6 (Ч/Б, 30 IRE), 0 люкс (підсвітка включена) |
| Швидкість затвора | 1/3 –1/100,000 с |
| Придушення шуму (DNR ) | 3D |
| WDR | 120 дБ |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| ROI | 4 зони |
| Регулювання по осях | Панорамування: 0 ° -360 °; Нахил: 0 ° -90 °; Обертання: 0°–360° |
| Кути огляду | Г: 84°; В: 42°; Д: 101° |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Апертура | F1.6 |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 80 м |
| Відео компресія | H.265; H.264; H.264H; H.264B; Smart H.265+; Smart H.264+ |
| Кількість потоків | 2 |
| Частота кадрів (головний потік) | 2688 х 1520 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 704 х 576 25 к/с |
| Метод зберігання | FTP; SFTP; Micro SD 256 Гб |
| Програмне забезпечення | DSS; DMSS |
| Сумісність | ONVIF (Profile S/Profile T); CGI; P2P |
| Аудіо інтерфейси | 1 вх/1 вих; вбудований мікрофон |
| Інтерфейси тривоги | 1 вх/1 вих |
| Мережеві інтерфейси | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| ROM/RAM | 128/128 Мб |
| Виявлення об'єкту | 85 м |
| Спостереження за об'єктом | 34 м |
| Розпізнавання об'єкта | 17 м |
| Ідентифікація об'єкта | 8 м |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Перетин лінії | Підтримує |
| Вторгнення в область | Підтримує |
| Виявлення аудіо винятків | Підтримує |
| Цільові типи | Підтримує |
| Живлення | 12В DC |
| PoE | 802.3af |
| Потужність споживання | 2.3 - 8.3 Вт |
| Робоча температура | –40 °C - +60 °C |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Розміри | 238.5 х 91 мм |
| Вага | 720 г |
| Матеріал | метал |
Характеристики та комплектація товару можуть змінитись виробником без повідомлення