Агент 007™ » Відеоспостереження » IP Системи » Відеокамери » Dahua » Dahua DH-IPC-HDBW2441E-S (2.8 мм). 4 МП ИК WizSense с микрофоном
Dahua DH-IPC-HDBW2441E-S (2.8 мм). 4 МП ИК WizSense с микрофоном
Код товара: 57879Оцінка покупців: 0 голосів Голосувати
Роздільна здатність 4 Мп, CMOS-сенсор 1/2.9", Фокус 2,8 мм (кут огляду 102°), Максимальна роздільна здатність відео 4 МП (2688х 1520) становить 20 к/с, а підтримка (2560х1440) – 25 к/с., Кодеки Н.265; Н.264; H.264H; Н.264Б; MJPEG, Smar...
Детальний описУ вас з'явились питання?
Наш спеціаліст дасть відповіді
Наш спеціаліст дасть відповіді
- Детальний опис
Завдяки розширеному алгоритму глибокого навчання, мережева камера Dahua WizSense 2 Series підтримує інтелектуальні функції, такі як захист периметру і розумне виявлення руху. З технологією Starlight ця камера забезпечує кращий ефект зображення в умовах низького рівня освітленісті. З алгоритмом глибокого навчання, технологією Dahua Perimeter Protection може точно розпізнавати людину та транспортний засіб. У зоні обмеженого доступу (наприклад як пішохідна зона, так і зона для транспортних засобів), інтелектуальна помилкова тривога на основі типу цілі (наприклад, прохід, вторгнення). З інтелектуальним алгоритмом, технологією Dahua Smart Motion Detection може класифікувати цілі, які запускають виявлення руху, і фільтрувати сигналізацію виявлення руху при спрацьовуванні по цілям, що не викликають зацікавлення.
Характеристики
| Матриця | 1/2.9" |
| Мін. чутливість | 0,008 лк при F1,6 (колір, 30 IRE), 0,0008 лк при F1,6 (Ч/Б, 30IRE), 0 лк (підсвічування включене) |
| Швидкість затвора | 1/3 –1/100,000 с |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| WDR | 120 дБ |
| Регулювання по осях | Панорамування: 0 ° -355 °; Нахил: 0 ° -65 °; Обертання: 0°–355° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Апертура | F1.6 |
| Кути огляду | Г: 102°; В: 54°; Д: 121° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Відео компресія | H.265; H.264; H.264H; Smart H.265+; Smart H.264+ |
| Кількість потоків | 2 |
| Частота кадрів (головний потік) | 2688 х 1520 20 к/с, 2560 х 1440 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 704 х 576 25 к/с |
| BLC | так |
| HLC | так |
| Метод зберігання | FTP; SFTP; Micro SD 256 Гб |
| Програмне забезпечення | DSS; DMSS |
| Сумісність | ONVIF (Profile S/Profile G); CGI; P2P |
| Аудіо інтерфейси | так |
| Мережеві інтерфейси | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| ROM/RAM | 128/128 Мб |
| Виявлення об'єкту | 63 м |
| Спостереження за об'єктом | 25 м |
| Розпізнавання об'єкта | 12 м |
| Ідентифікація об'єкта | 6 м |
| ROI | 4 зони |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Перетин лінії | так |
| Вторгнення в область | так |
| Виявлення аудіо винятків | так |
| Цільові типи | так |
| Живлення | 12 В DC |
| PoE | так |
| Робоча температура | –40 °C - +60 °C |
| Ступінь захисту | IP67, IK10 |
| Розміри | 81 х ф110 мм |
| Вага | 340 г |
| Матеріал | метал |
Характеристики та комплектація товару можуть змінитись виробником без повідомлення