Каталог товаров
Каталог товаров
Авторизация
Агент 007™ » Охранно-пожарная сигнализация » Оповещатели » Сирены » Elmes Electronic » Elmes Electronic WSS. Беспроводной уличный свето-звуковой оповещатель с резервным питанием

Elmes Electronic WSS. Беспроводной уличный свето-звуковой оповещатель с резервным питанием

Код товара: 6755
5 031
грн
Оценка покупателей: 0 голосов 0.00Голосовать

Отзывы о товаре: 0 шт.

Бездротовий вуличний світло-звуковий оповіщувач із резервним живленням. Гучність звуку 120дБ. Передавач на 433.92 МГц із вбудованою антеною, радіус дії – 200м. Комплектується аккумулятором 12В/1.2Ач

Подробное описание
У вас появились вопросы?
Наш специалист даст ответы!
Купить товар в 1 клик
Сэкономьте свое время
Интересный товар? Поделитесь с друзьями!
  • Подробное описание
  • Отзывы о товаре 0


Сирена Elmes WSS зі строб-спалахом є сигнальним пристроєм зі спалахом для вуличного встановлення. На додаток до своїх сигнальних функцій постановку та зняття з охорони сирена підтверджує гудками, дозволяючи користувачеві ставити та знімати з охорони систему за допомогою віддаленого брелка-передавача так само, як керувати з брелка сигналізацією автомобіля.

Мікропроцесор сирени WSS підтримує двосторонній канал зв'язку радіопередавача з контрольною панеллю CB 32 та здійснює дистанційний вибір функцій строб-спалаху за допомогою клавіатури панелі. Хоча сирена – це пристрій, який повністю перебуває під керуванням панелі CB32, він може бути використаний у будь-якій охоронній системі, також провідній, у разі встановлення разом з додатковим інтерфейсним модулем Elmes WSM. Підтвердження про отримання контрольних сигналів (команд), тривожний сигнал про розтин та сповіщення про розрядку батареї – функції, створені з метою безпеки.

Вбудований акумулятор 12 В/1.2 Ah живить пристрій у нормальному режимі роботи та при відключенні зовнішнього електроживлення. Акумулятор заряджається від нестабілізованого блоку живлення потужністю 12 В/100 мА, що підключається до мережі змінного струму 230В. Він також може заряджатися від мережі живлення провідної сигналізації чи будь-якого блоку безперебійного електроживлення потужністю 13.8 Ст.

Характеристики


  • передавач, сумісний із стандартом EU 433.92 МГц

  • живлення від мережі 16В/100 мА (вбудоване) або 13,8 В від батареї 12В/1.2 Ah (вбудована)

  • сирена та строб-спалах 120 дБ з тампером захисту

  • діапазон робочих температур від -20 до +40°С

  • зовнішні габарити: (Д/Ш/Г) 260х145х82 мм
Характеристики и комплектация товара могут изменятся производителем без уведомления
Написать отзыв
Пока нет отзывов, будьте первым.

Товар добавлен в корзину
Перейти к оформлению