Агент 007™ » Видеонаблюдение » IP Системы » Видеокамеры » Hikvision » Hikvision DS-2CD2463G2-I (2.8мм). 6 МП AcuSense PIR
Hikvision DS-2CD2463G2-I (2.8мм). 6 МП AcuSense PIR
Код товара: 65840Оценка покупателей: 0 голосов Голосовать
Камера відеоспостереження з роздільною здатністю 6 Мп, оснащена технологією Hikvision AcuSense, яка забезпечує класифікацію цілей людини та транспортного засобу для більш ефективної сигналізації. Технологія AcuSense використовує алгоритми глибокого н...
Подробное описаниеУ вас появились вопросы?
Наш специалист даст ответы!
Наш специалист даст ответы!
- Подробное описание
Характеристики
| Матриця | 1/2.4" Progressive Scan CMOS |
| Мін. чутливість | колір: 0,005 лк (F1.6, AGC вкл.), ч/б: 0 лк з ІЧ |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 с |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| WDR | 120 дБ |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| ROI | 1 зона для головного та дод. потоку |
| Регулювання по осях | Панорамування: 0 ° - 360 °, нахил: 0 ° - 90 °, обертання: 0 ° - 360 ° |
| Кути огляду | Г: 105°, В: 55°, Д: 127° |
| Фокусна відстань | 2.8мм |
| Апертура | F1.6 |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 10м |
| Відео компресія | H.265/H.264/H.264+/H.265+ |
| Кількість потоків | 3 |
| Роздільна здатність відео | 3200 х 1800, 2688 х 1520, 1920 х 1080, 1280 х 720, 640 х 480, 640 х 360 |
| Частота кадрів (головний потік) | 3200 х 1800 - 12.5 к/с; 2688 х 1520, 1920 х 1080, 1280 х 720 - 25 к/с |
| Частота кадрів (доп. потік) | 1280 x 720, 640 х 480, 640 х 360 - 25 к/с |
| Частота кадрів (дод2. Потік) | 1920 х 1080, 1280 х 720, 640 х 480, 640 х 360 - 10 к/с |
| Метод зберігання | NAS (NFS, SMB/CIFS), (ANR), micro SD 512 Гб |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Сумісність | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G, PROFILE T), ISAPI, SDK, ISUP |
| Аудіо інтерфейси | вбудований мікрофон та динамік |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10 M/100 M |
| Дальність PIR | По горизонталі: 90°, по вертикалі: 80°; 8 м |
| Виявлення об'єкта | 76 м |
| Спостереження за об'єктом | 30 м |
| Розпізнавання об'єкту | 15 м |
| Ідентифікація об'єкта | 7 м |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Перетин лінії | Підтримує |
| Вторгнення в область | Підтримує |
| Виявлення облич | Підтримує |
| Цільові типи | Підтримує |
| Тригери тривоги | виявлення перетину лінії, вторгнення, облич, руху (підтримка спрацьовування сигналізації за вказаними типами цілей (людина та транспортний засіб)), виняток |
| Живлення | 12В DC |
| PoE | 802.3af |
| Потужність споживання | 7 Вт |
| Робоча температура | -10 °C - +40 °C |
| Розміри | 103 х 65 х 33 мм |
| Вага | 120 г |
| Матеріал | пластик |
Характеристики и комплектация товара могут изменятся производителем без уведомления