Агент 007™ » Видеонаблюдение » IP Системы » Видеокамеры » Hikvision » Hikvision DS-2CD2423G2-I (2.8 мм). 2 МП AcuSense IP
Hikvision DS-2CD2423G2-I (2.8 мм). 2 МП AcuSense IP
Код товара: 56882Оценка покупателей: 0 голосов Голосовать
Одна з найсучасніших IP камер спостереження в лінійці професійного обладнання HIKVISION. Дозволяє встановити повний контроль над приватним приміщенням. Відеокамера складається з кронштейна та невеликого кубічного корпусу з об'єктивом.
Подробное описаниеУ вас появились вопросы?
Наш специалист даст ответы!
Наш специалист даст ответы!
Купить товар в 1 клик
Сэкономьте свое время
Сэкономьте свое время
- Подробное описание
DS-2CD2423G2-I – одна з найсучасніших IP камер спостереження в лінійці професійного обладнання HIKVISION. Дозволяє встановити повний контроль над приватним приміщенням. Відеокамера складається з кронштейна та невеликого кубічного корпусу з об'єктивом.
Такий дизайн дозволяє використовувати пристрій навіть у квартирах чи невеликих офісах. Може працювати як самостійна система, керуючись через комп'ютер і записуючи дані на картку SD. А можна інтегрувати її у велику мережу та вивести до відеореєстратора. Крім стандартного режиму запису відео, є датчик виявлення та спостереження за об'єктами. Якщо хтось проник на територію, камера помітить це за 40 метрів. Ближче розпізнає, і навіть ідентифікує.
Характеристики
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Мін. чутливість | Колір: 0,005 лк (F1.6, AGC ON), Ч/Б: 0 лк з ІЧ |
| Швидкість затвора | 1/3 -1/100,000 с |
| Придушення шуму (DNR ) | 3D |
| WDR | 120 дБ |
| Регулювання по осях | Поворот: 0° - 360°, нахил: 0° - 90°, обертання: 0° - 360° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Апертура | F1.6 |
| Кути огляду | Г: 108.8°, В: 57.7°, Д: 129.4° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| Відео компресія | H.265/H.264/H.264+/H.265+ |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 х 1080, 1280 х 720 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640 х 480, 640 х 360 25 к/с |
| Частота кадрів (доп2. потік) | 1920 х 1080, 1280 х 720, 640 х 480, 640 х 360 10 к/с |
| BLC | Підтримується |
| HLC | Підтримується |
| Метод зберігання | NAS (NFS, SMB/CIFS), (ANR), microSD 256 Гб |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Кількість одночасних підключень | 6 |
| Користувачі/рівні | 32/3 |
| Сумісність | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G, PROFILE T), ISAPI, SDK |
| Підтримка браузерів | IE 10, IE 11, Chrome 57.0+, Firefox 52.0+ |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10 M/100 M |
| Виявлення об'єкта | 39 м |
| Спостереження за об'єктом | 15 м |
| Розпізнавання об'єкта | 7 м |
| Ідентифікація об'єкта | 3 м |
| ROI | 1 зона для головного та дод. потоку |
| Перетин лінії | Підтримується |
| Вторгнення в область | Підтримується |
| Виявлення осіб | Підтримується |
| Цільові типи | Підтримується |
| Живлення | 12 В DC, 0.49 A |
| PoE | 802.3af, Class 3 |
| Потужність споживання | 7 Вт |
| Робоча температура | -10 °C - 40 °C |
| Розміри | 103 х 65 х 33 мм |
| Вага | 120 г |
| Матеріал | пластик |
Характеристики и комплектация товара могут изменятся производителем без уведомления