Агент 007™ » Видеонаблюдение » IP Системы » Видеокамеры » Hikvision » Hikvision DS-2CD2383G2-IU (2.8 мм). 8 MP AcuSense Turret IP
Hikvision DS-2CD2383G2-IU (2.8 мм). 8 MP AcuSense Turret IP
Код товара: 54861Оценка покупателей: 0 голосов Голосовать
8 Мп IP з аналітикою; Матриця: 1/2,8" CMOS; Стиснення: Н.265 / Н.265+ / H.264 / H.264+ / MJPEG; Об'єктив: f=2,8 мм (кут огляду 107°); Чутливість: 0,005 лк (F1.6, AGC увімкн.), Ч/Б: 0 лк з ІЧ; Запис: 8Мп - 20 к/с, 3МП, 1080р, 720р - 25 к...
Подробное описаниеУ вас появились вопросы?
Наш специалист даст ответы!
Наш специалист даст ответы!
- Подробное описание
Характеристики
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Мін. чутливість | 0.005 лк (F1.6, AGC вкл), Ч/Б: 0 лк с ІЧ |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100,000 с |
| Повільна витримка затвора | Підтримується |
| Приглушення шуму (DNR ) | 3D |
| WDR | 120 дБ |
| Регулювання по осях | поворот: 0° - 360°, нахил: 0° -75°, обертання: 0° -360° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Апертура | F1.6 |
| Кут огляду | Г:107°, В: 57°, Д: 128° |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Відео компресія | H.265/H.264/H.264+/H.265+ |
| Відео бітрейт | 32 Кбіт/с - 16 Мбіт/с |
| Макс. роздільна здатність | 3840 х 2160 |
| Кількість потоків | 3 |
| Частота кадрів (головний потік) | 3840 х 2160 20 к/с, 3200 х 1800, 2688 х 1520, 1920 х 1080, 1280 х 720 25 к/с |
| Частота кадрів (дод. потік) | 640 х 480, 640 х 360 25 к/с |
| Частота кадрів (доп2. потік) | 1920 х 1080, 1280 х 720, 640 х 480, 640 х 360 10 к/с |
| BLC | Підтримується |
| HLC | Підтримується |
| Метод зберігання | NAS (NFS, SMB/CIFS), (ANR), micro SD до 256 Гб |
| Мережеві протоколи | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv4, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS, PPPoE, SNMP |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Кількість одночасних підключень | 6 |
| Користувачі/рівні | 32/3 |
| Сумісність | ONVIF (Profile S, Profile G), ISAPI, SDK |
| Підтримка браузерів | E 10, IE 11, Chrome 57.0+, Firefox 52.0+ |
| Аудіо інтерфейси | вбудований мікрофон |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10 M/100 M |
| Відношення сигнал/шум | 52 дБ |
| Виявлення об'єкта | 88 м |
| Спостереження за об'єктом | 35 м |
| Розпізнавання об'єкта | 17 м |
| Ідентифікація об'єкта | 9 м |
| ROI | 1 зона для головного і дод. потоку |
| Налаштування зображення | Поворот, дзеркало, маска конфіденційності, насиченість, яскравість, контраст, різкість, посилення, білий колір баланс налаштовується клієнтським програмним забезпеченням або веб-браузером |
| Перетин лінії | Підтриується |
| Вторгнення в область | Підтриується |
| Виявлення осіб | Підтриується |
| Цільові типи | Підтриується |
| Живлення | 12В DC, 0.5 A |
| PoE | 802.3af |
| Потужність споживання | 7.5 Вт |
| Робоча температура | -30 °C - 60 °C |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Розміри | ф128 х 96 мм |
| Вага | 600 г |
| Матеріал | алюміній |
Характеристики и комплектация товара могут изменятся производителем без уведомления