Агент 007™ » Видеонаблюдение » IP Системы » Видеокамеры » Hikvision » Hikvision DS-2CD2343G2-IU (2.8мм) black. 4 MP AcuSense Turret IP
Hikvision DS-2CD2343G2-IU (2.8мм) black. 4 MP AcuSense Turret IP
Код товара: 64454Оценка покупателей: 0 голосов Голосовать
Роздільна здатність 4МП, 1/3" CMOS –матриця, Фокус 2.8мм (кут огляду 103°), Максимальна роздільна здатність відео 4 МП (2688х1520) - 25 к\с, Кодеки H.265/H.264/H.264+/H.265+ ІЧ світло (до 30м), Функції зображення: WDR,3D DNR, HLC, BLC,...
Подробное описаниеУ вас появились вопросы?
Наш специалист даст ответы!
Наш специалист даст ответы!
- Подробное описание
Характеристики
| Матриця | 1/3" Progressive Scan CMOS |
| Мін. чутливість | 0.005 лк (F1.6, AGC вкл), 0 лк з ІЧ |
| Швидкість затвора | 1/3 -1/100 000 с |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| WDR | 120 дБ |
| Регулювання по осях | поворот: 0° - 360°, нахил: 0°-75°, оберт: 0° -360° |
| Фокусна відстань | 2.8мм |
| Апертура | F1.6 |
| Кути огляду | Г: 103, В: 55, Д: 122 |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30м |
| Відео компресія | H.265/H.264/H.264+/H.265+ |
| Макс. роздільна здатність | ІЧ |
| Кількість потоків | 3 |
| Роздільна здатність відео | 2688 х 1520, 1920 х 1080, 1280 х 720, 640 х 480, 640 х 360 |
| Частота кадрів (головний потік) | 2688 х 1520, 1920 х 1080, 1280 х 720 - 25 к/с |
| Частота кадрів (доп. потік) | 640 х 480, 640 х 360 - 25 к/с |
| Частота кадрів (дод2. Потік) | 1280 х 720, 640 х 480, 640 х 360 - 25 к/с |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| Метод зберігання | MicroSD карта 256 Гб, NAS(NFS, SMB/CIFS), ANR |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Сумісність | ONVIF (Profile S, Profile G), ISAPI, SDK |
| Аудіо інтерфейси | вбудований мікрофон |
| ROI | 1 для головного і дод. потоку |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10M/100М |
| Виявлення об'єкта | 67 м |
| Спостереження за об'єктом | 26 м |
| Розпізнавання об'єкту | 13 м |
| Ідентифікація об'єкта | 6 м |
| Перетин лінії | Підтримує |
| Виявлення облич | Підтримує |
| Вторгнення в область | Підтримує |
| Цільові типи | Підтримує |
| Тригери тривоги | виявлення перетину лінії, вторгнення, облич, руху (класифікація цілей людей та транспортних засобів), сигналізація несанкціонованого доступу до відео, виключення |
| Живлення | 12В DC |
| PoE | 802.3af |
| Потужність споживання | 7 Вт |
| Робоча температура | -30 °C - +60 °C |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Розміри | ф127 х 96 мм |
| Вага | 600 г |
| Матеріал | алюміній |
Характеристики и комплектация товара могут изменятся производителем без уведомления