Агент 007™ » Видеонаблюдение » IP Системы » Видеокамеры » Hikvision » Hikvision DS-2CD2325FHWD-I (2.8 мм). 2Мп IP видеокамера с WDR
Hikvision DS-2CD2325FHWD-I (2.8 мм). 2Мп IP видеокамера с WDR
Код товара: 51600Оценка покупателей: 0 голосов Голосовать
2Мп IP відеокамера з ІЧ підсвічуванням; Матриця: 1/2.8" progressive scan CMOS; Стиснення: Н.265 / Н.265+ / H.264 / H.264+ / MJPEG; Об'єктив: f=2.8мм (кут огляду 108С); Чутливість: 0.005 Люкс/F1 .2(колір), 0 Люкс c Ік, Запис: 2Мп - 50к/с; SD...
Подробное описаниеУ вас появились вопросы?
Наш специалист даст ответы!
Наш специалист даст ответы!
- Подробное описание
Характеристики
| Матриця | 1/2.8" Progressive Scan CMOS |
| Макс. Дозвіл | 1920x1080 |
| Мін. чутливість | 0.005 Люкс/F1.2 (AGC вкл), 0.009 Люкс/F1.6 (AGC вкл) 0 Люкс з ІЧ |
| Швидкість затвора | 1/3 с – 1/100,000 с |
| Повільна витримка затвора | є |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °, нахил: 0 ° ~ 75 °, обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Режим день/ніч | Авто (ІЧ-фільтр) / Колір / Ч-Б / Розклад |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | До 30м |
| Тип об'єктиву | Фіксований |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Кріплення об'єктиву | M12 |
| Апертура | F1.6 |
| Кути огляду | 108° |
| Управління фокусом | Фіксований |
| Відео компресія | H.265+/H.265/H.264+/H.264/MJPEG |
| Кількість потоків | 3 потоки |
| Підтримка дозволів | 2МП (1920x1080), 1.3MП(1280x960), 1МП(1280x720), D1 (704x576), VGA (640x480), CIF(352x288) |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080р / 720р - 50к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | D1 - 25к/c, VGA - 25к/с, CIF - 25к/с |
| Частота кадрів (доп2. потік) | 1080р / 720р - 25к/с |
| Відео бітрейт | 32 Kbps to 16 Mbps |
| Регулювання посилення (AGC) | є |
| Придушення шуму (DNR ) | 3D DNR |
| BLC | є |
| HLC | є |
| ROI | є |
| WDR | 120дБ |
| Налаштування зображення | Режим повороту, насиченість, яскравість, контрастність, різкість |
| Ethernet | 1 RJ45 10M/100M |
| Мережеві протоколи | TCP/IP, UDP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS |
| Сумісність | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G, PROFILE T), ISAPI, SDK, Ehome |
| Метод зберігання | NAS (Support NFS,SMB/CIFS), ANR, Micro SD |
| Підтримка браузерів | IE8+, Chrome 41.0-44, Firefox 30.0-51, Safari 8.0-11 |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect, iVMS-5200 |
| Мобільні платформи | IOS, Android |
| Користувачі/рівні | 3 рівня: адміністратор, оператор та користувач (до 32 користувачів) |
| Кількість одночасних підключень | 6 |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10M/100M |
| Локальне сховище | Micro SD/SDHC/SDXC карта до 128ГБ |
| Кнопка скидання | є |
| Тригери тривоги | Виявлення руху, IVS події, події тривоги, відключення мережі, конфлікт IP-адрес, незаконний вхід до системи, SD карта заповнена, помилка SD карти |
| Перетин лінії | є |
| Вторгнення в область | є |
| Залишені/зниклі предмети | є |
| Виявлення зміни кадру | є |
| Виявлення осіб | є |
| Живлення | DC 12В ± 25% |
| PoE | PoE (802.3af) |
| Споживана потужність | <7Вт |
| Робоча температура | -30° C ~ +60° C |
| Вологість | <95% |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Розміри | ф127х96мм |
| Вага | 620г |
| Матеріал | Метал |
Характеристики и комплектация товара могут изменятся производителем без уведомления