Агент 007™ » Видеонаблюдение » IP Системы » Видеокамеры » Hikvision » Hikvision DS-2CD2021G1-I(C) (2.8 мм). 2 МП Bullet IP камера
Hikvision DS-2CD2021G1-I(C) (2.8 мм). 2 МП Bullet IP камера
Код товара: 55369Оценка покупателей: 0 голосов Голосовать
2 Мп ІЧ; Матриця: 1/2.7" CMOS; Стиснення: H.264 / Н.265 / H.264+ / Н.265+ / MJPEG; Об'єктив: f=2.8 мм (кут огляду 112°); Колір: 0,005 люкс (F1. 6, AGC ON), Ч / Б: 0 люкс з ІЧ Запис: 1920 x 1080, 1280 х 960, 1280 х 720 - 25 к / с Функції...
Подробное описаниеУ вас появились вопросы?
Наш специалист даст ответы!
Наш специалист даст ответы!
- Подробное описание
Характеристики
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Мін. чутливість | Колір: 0,005 люкс (F1.6, AGC ON), Ч/Б: 0 люкс з ІЧ |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100,000 с |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Режим день/ніч | ІЧ-фільтр |
| Придушення шуму (DNR ) | 3D |
| WDR | 120 дБ |
| Регулювання по осях | поворот: 0 ° - 360 °, нахил: 0 ° -90 °, обертання: 0 ° -360 ° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Апертура | F1.6 |
| Кути огляду | Г: 112°; В: 59°; Д: 134° |
| Кріплення об'єктиву | M12 |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Відео компресія | H.265/H.264/H.264+/H.265+ |
| Відео бітрейт | 32 кбіт/с - 8 мбіт/с |
| Макс. Дозвіл | 1920 х 1080 |
| Кількість потоків | 2 |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 х 1080, 1280 х 720 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640 х 480, 640 х 360 25 к/с |
| BLC | Підтримує |
| Метод зберігання | microSD до 256 Гб, ANR и NAS (NFS,SMB/CIFS) |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Кількість одночасних підключень | 6 |
| Користувачі/рівні | 32/3 |
| Підтримка браузерів | IE 10+, Chrome 57.0+, Firefox 52.0+ |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10 M/100 M |
| ROI | 1 зона для головного потоку |
| Кнопка скидання | Підтримає |
| Перетин лінії | Підтримує |
| Вторгнення в область | Підтримує |
| Живлення | 12В DC ± 25% |
| PoE | 802.3af, Class 3 |
| Потужність споживання | 6.5 Вт |
| Робоча температура | -30 °C - 60 °C |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Розміри | 172х68х70 мм |
| Вага | 350 г |
| Матеріал | метал+пластик |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 25 x 380 x 372 мм |
| Вага бруто | 0.541 кг |
Характеристики и комплектация товара могут изменятся производителем без уведомления