Агент 007™ » Видеонаблюдение » IP Системы » Видеокамеры » Hikvision » Hikvision DS-2CD1343G2-LIUF (4мм). 4 МП Smart Dual-Light із мікрофоном
Hikvision DS-2CD1343G2-LIUF (4мм). 4 МП Smart Dual-Light із мікрофоном
Код товара: 67020Оценка покупателей: 0 голосов Голосовать
Роздільна здатність 4МП, 1/3" CMOS -матриця. Фокус 4мм (кут огляду 78°). Максимальна роздільна здатність відео 4 МП (2560 x 1440) - 20 к\с, 2 МП (1920 ? 1080) - 25 к/с. Кодеки H.265; H.264; H.264+; H.265+; MJPEG;. ІЧ+Видиме світло (до 30м). ...
Подробное описаниеУ вас появились вопросы?
Наш специалист даст ответы!
Наш специалист даст ответы!
- Подробное описание
Характеристики
| Матриця | 1/3" Progressive Scan CMOS |
| Мін. чутливість | колір: 0,005 лк (F1.6, AGC ON), Ч/Б: 0 лк з ІЧ |
| Швидкість затвора | 1/3 – 1/100 000 с |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| WDR | 120 дБ |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| ROI | 1 зона для головного потоку |
| Регулювання по осях | Панорамування: 0 ° - 360 °, нахил: 0 ° - 75°, обертання: 0 ° - 360 ° |
| Кути огляду | Г: 78°, В: 42°, Д: 93° |
| Фокусна відстань | 2.8мм |
| Апертура | F1.6 |
| Тип підсвічування | ІЧ+видиме світло |
| Дальність підсвічування | 30м |
| Відео компресія | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| Кількість потоків | 2 |
| Роздільна здатність відео | 2560 х 1440, 1920 х 1080, 1280 х 720, 640 х 480, 640 х 360 |
| Частота кадрів (головний потік) | 2560 х 1440 - 20 к/с; 1920 х 1080, 1280 х 720 - 25 к/с |
| Частота кадрів (доп. потік) | 1280 х 720, 640 х 480, 640 х 360 - 25 к/с |
| Метод зберігання | FTP; Micro SD 256 Гб |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect |
| Сумісність | ONVIF (Profile S, Profile T, Profile G), ISAPI, SDK |
| Аудіо інтерфейси | вбудований мікрофон |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10 M/100 M |
| Виявлення об'єкта | 63 м |
| Спостереження за об'єктом | 25 м |
| Розпізнавання об'єкту | 12 м |
| Ідентифікація об'єкта | 6 м |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Цільові типи | Підтримує |
| Тригери тривоги | виявлення руху (підтримка спрацьовування сигналізації за вказаними типами цілей (людина та автомобіль)), сигналізація саботажу, виключення |
| Живлення | 12В DC |
| PoE | 802.3af |
| Потужність споживання | 6.5 Вт |
| Робоча температура | –30 °C - +60 °C |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Розміри | ф110 х 89.2 мм |
| Вага | 340 г |
| Матеріал | метал + пластик |
Характеристики и комплектация товара могут изменятся производителем без уведомления