Агент 007™ » Видеонаблюдение » IP Системы » Видеокамеры » Hikvision » Ezviz CS-H1C (1080P). Wi-Fi IP відеокамера
Ezviz CS-H1C (1080P). Wi-Fi IP відеокамера
Код товара: 67458Оценка покупателей: 0 голосов Голосовать
Камера передає яскраві та чіткі деталі відео 1080p і можна дивитися на широку панораму внутрішнього простору за допомогою ширококутного об'єктива з кутом огляду 108°. Камера захистить ваші солодкі сни навіть у тьмяному світлі. Вона фіксує по...
Подробное описаниеУ вас появились вопросы?
Наш специалист даст ответы!
Наш специалист даст ответы!
Купить товар в 1 клик
Сэкономьте свое время
Сэкономьте свое время
- Подробное описание
Характеристики
| Матриця | 1/3" |
| Мін. чутливість | 0,5 люкс (F2.2, AGC ON), 0,1 люкс з ІЧ |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| Кути огляду | Д:108°; Г: 91°, В: 50° |
| Фокусна відстань | 2.4 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| Відео компресія | H.264 |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 х 1080 25 к/с |
| Метод зберігання | microSD 512 Гб |
| Аудіо інтерфейси | вбудований мікрофон та динамік |
| Мережеві інтерфейси | Wi-FI IEEE802.11b, 802.11g, 802.11n |
| Живлення | DC 5В / 1A |
| Потужність споживання | 3 Вт |
| Робоча температура | -10 °C - +45 °C |
| Розміри | 53.89 х 53.89 х 90.3 мм |
| Вага | 87 г |
Характеристики и комплектация товара могут изменятся производителем без уведомления