Агент 007™ » Видеонаблюдение » IP Системы » Видеокамеры » Hikvision » Ezviz CS-DP2 (3WPFBS,3MP). Бездротове відеовічко з панеллю
Ezviz CS-DP2 (3WPFBS,3MP). Бездротове відеовічко з панеллю
Код товара: 65495Оценка покупателей: 0 голосов Голосовать
Роздільна здатність 2K / 3MP 15 к/с. Фокус 2мм (кут огляду 136°). Мікрофон і спікер вбудований. ІЧ підсвітка (до 5м). Wi-Fi підключення. PIR до 6м. Вбудований акумулятор 4600 мА•г. Сумісність із дверима товщиною 35-105 мм. Діаметр вічка 14-5...
Подробное описаниеУ вас появились вопросы?
Наш специалист даст ответы!
Наш специалист даст ответы!
- Подробное описание
Характеристики
| Камера | 1/2.7" Progressive Scan CMOS |
| Роздільна здатність | 2K / 3MP |
| Частота кадрів (головний потік) | 15 к/с |
| Аудіо вхід | вбудований мікрофон |
| Аудіо вихід | вбудований динамік |
| Тип підсвічування | ІЧ 5м |
| Робоча температура | -10°C - +45°C |
| Розміри | 71 x 71 x 48.3 мм |
| Дисплей | 4.3" |
| Метод роботи | сенсорний дисплей |
| Підключення монітора | Wi-Fi IEEE802.11b, 802.11g, 802.11n |
| Живлення монітора | DC 5В |
| Потужність споживання монітора | 2.2 Вт |
| Розміри монітора | 115.5 x 85.5 x 24.5 мм |
Характеристики и комплектация товара могут изменятся производителем без уведомления