Агент 007™ » Видеонаблюдение » IP Системы » Видеокамеры » Hikvision » EZVIZ CS-C3A(B0-1C2WPMFBR). 2МП Wi-Fi камера с встроенным аккумулятором
EZVIZ CS-C3A(B0-1C2WPMFBR). 2МП Wi-Fi камера с встроенным аккумулятором
Код товара: 50986Оценка покупателей: 0 голосов Голосовать
2 Mп Wi-Fi EZVIZ із вбудованим акумулятором; Матриця: 1/4" CMOS; Стиснення: Smart H.264; Об'єктив f=2.8мм (кут огляду 105°); Функції: датчик руху, двосторонній аудіозв'язок; IP65, DC 5В, літієва батарея 5500мА, 56x70x52 мм
Подробное описаниеУ вас появились вопросы?
Наш специалист даст ответы!
Наш специалист даст ответы!
Купить товар в 1 клик
Сэкономьте свое время
Сэкономьте свое время
- Подробное описание
Продукти EZVIZ розроблені для вашого безпечного та комфортного життя, повного інновацій. Використовуйте EZVIZ для iOS або Android, щоб керувати камерою і дивитися відео в режимі реального часу. Ваші діти завжди будуть під наглядом, ви навіть можете спостерігати за домашніми тваринами та спілкуватися з близькими, а при спробі проникнення до будинку ви дізнаєтесь миттєво.
- Датчик руху
- Full HD 1080p
- Акумулятор, що перезаряджається, ємністю 5500 мАг
- Двосторонній аудіозв'язок
- Кут огляду 105°
- Нічне бачення (до 7.5 метрів)
- Підтримка карт MicroSD (до 128 Гб)
- Вбудований Wi-Fi 2,4 ГГц
- IP65
Характеристики
| Матриця | Високопродуктивний вбудований процесор SOC |
| Операційна система | Вбудована RTOS |
| Матриця | 2 Мп, 1/4" |
| Макс. Дозвіл | 1920x1080 |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 7.5 м |
| Тип об'єктиву | Фіксований |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Апертура | F2.2 |
| Кути огляду | По-діагоналі: 135° |
| Відео компресія | Smart H.264 |
| Частота кадрів (головний потік) | 25 к/с. Адаптивна частота кадрів із передачею інтернету |
| Придушення шуму (DNR ) | 3D-DNR |
| BLC | Підтриує |
| DWDR | Підтримує |
| Аудіо інтерфейси | 1 вбудований мікрофон, 1 динамік |
| Wi-Fi | Вбудований 2.4ГГц Wi-Fi, швидка конфігурація через Ezviz App |
| Локальне сховище | micro SD до 128Гб |
| Тригери тривоги | Детектор руху, зони, що настроюються |
| Живлення | DC 5В, 5500 мА, літієва батарея |
| Споживана потужність | 5Вт |
| Робоча температура | -20°C - +45°C |
| Вологість | <95% |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Розміри | 56x70x92 мм |
| Вага | 215 г |
Характеристики и комплектация товара могут изменятся производителем без уведомления