Агент 007™ » Видеонаблюдение » IP Системы » Видеокамеры » Hikvision » Ezviz CB1 (1080P cs-cb1). 2МП Wi-Fi IP відеокамера
Ezviz CB1 (1080P cs-cb1). 2МП Wi-Fi IP відеокамера
Код товара: 72968Оценка покупателей: 0 голосов Голосовать
Роздільна здатність 2МП, 1/3" CMOS - матриця; Кут огляду 90 °; Максимальна роздільна здатність відео 2 МП (1920 x 1080) - 15 к\с; Кодеки H.264, H.265; ІЧ світло (до 5м); Функції зображення: 3D DNR; Аналітика та аларми: виявлення руху; Micro ...
Подробное описаниеУ вас появились вопросы?
Наш специалист даст ответы!
Наш специалист даст ответы!
Купить товар в 1 клик
Сэкономьте свое время
Сэкономьте свое время
- Подробное описание
Характеристики
| Матриця | 1/3” Progressive Scan CMOS Sensor |
| Мін. чутливість | 0.1 лк |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| Фокусна відстань | 2.8мм |
| Кути огляду | Д: 113°; Г: 90°; В: 50° |
| Апертура | F2.2 |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 5м |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 ? 1080 - 15 к/с |
| Відео компресія | H.265 / H.264 |
| Метод зберігання | microSD 512 Гб |
| Сумісність | H.265; H.264 |
| Аудіо інтерфейси | двостороння розмова |
| Мережеві інтерфейси | Wi-Fi IEEE802.11b, 802.11g, 802.11n |
| Тригери тривоги | виявлення руху |
| Живлення | DC 5В/1A (акумулятор 1600 мА•г) |
| Робоча температура | -10°C - +45°C |
| Розміри | 67 х 63 х 105 мм |
| Вага | 135 г |
Характеристики и комплектация товара могут изменятся производителем без уведомления