Агент 007™ » Видеонаблюдение » IP Системы » Видеокамеры » Hikvision » DS-2TD2628-10/QA Тепловизионная и оптическая двухспектральная камера
DS-2TD2628-10/QA Тепловизионная и оптическая двухспектральная камера
Код товара: 57455Оценка покупателей: 0 голосов Голосовать
Ефективна двоспектральна камера, оснащена тепловізійною та оптичною системою спостереження
Подробное описаниеУ вас появились вопросы?
Наш специалист даст ответы!
Наш специалист даст ответы!
- Подробное описание
DS-2TD2628-10 - ефективна двоспектральна камера, оснащена тепловізійною та оптичною системою спостереження. Розроблено Hikvision. Базується на кронштейні в захищеному кожусі з металу. Відеокамера здатна класифікувати цілі, а також вимірювати температуру об'єктів та фіксувати підозрілі моменти. Є кілька технологій обробки на вибір. Існує протипожежна система, яка спрацьовує при виявленні загорянь або схожих явищ. Діапазон, в якому тепловізор здійснює замір - від -20 до +150 °C. DS-2TD2628-10 може вести і звичайний моніторинг, при роздільній здатності до 2688x1520. Пристрій підтримує зовнішню пам'ять, підключення до мережі, компресію відеоматеріалів. Є підсвічування ІЧ-формату та WDR.
| Макс. розд.здатність(Thermal) | 256 х 192 |
| Розмір пікселя | 12 мm |
| Спектральний діапазон | 8 мm - 14 мm |
| Теплова чутливість (NETD) | 40 mK ( 25°C, F = 1.0) |
| Фокусна відстань (Thermal) | 9.7 мм |
| MRAD | 1.24 |
| Кути огляду (Thermal) | 18° Ч 13.5° |
| Матриця | 1/2.7" |
| Мін. чутливість | 0,0089 лк (F1.6, AGC вкл.), 0 лк з ІЧ |
| Швидкість затвора | 1 - 1/100,000 с |
| Фокусна відстань | 8 мм |
| Кути огляду | 39.4° Ч 22.1° |
| WDR | 120 дБ |
| Вимірювання температури | 3 типи правил вимірювання температури, всього 21 правило (10 точок, 10 областей та 1 лінія) |
| Діапазон температур | -20°C - 150 °C |
| Підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Частота кадрів (головний потік) | Тепловий: 25 к/с (1280 Ч 720, 704 Ч 576, 640 Ч 512, 320 Ч 240); Оптичний: 25 к/с (2688 Ч 1520, 1920 Ч 1080, 1280 Ч 720) |
| Частота кадрів (доп. потік) | Тепловий: 25 к/с (704 Ч 576, 640 Ч 512, 320 Ч 240); Оптичний: 25 к/с (704 Ч 576, 352 Ч 288) |
| Відео компресія | H.265/H.264 |
| Макс. кількість користувачів | 20 |
| Тривожні входи | 2 |
| Виходи тривоги | 2 |
| Аудіо вхід | 1, 3.5 |
| Аудіо вихід | 1 |
| Мережа | 1, RJ45 10 M/100 M |
| Локальна пам'ять | MicroSD 256 Гб |
| Вихід BNC | 1В, PAL/NTSC/BNC |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect |
| Живлення | 24 В AC, 802.3af, class 3 |
| Споживання | 8.5 Вт |
| Робоча температура | -40°C -65°C |
| Ступінь захисту | IP67, TVS 4000В |
| Розмір | 321 Ч 106 Ч 107 мм |
| Вага | 1.5 кг |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 160 x 395 x 200 мм |
| Вага брутто | 2.32 кг |
Характеристики и комплектация товара могут изменятся производителем без уведомления