Агент 007™ » Видеонаблюдение » IP Системы » Видеокамеры » Dahua » Imou IPC-S21FTP-EU. 1080P 4G P&T Cruiser 4G
Imou IPC-S21FTP-EU. 1080P 4G P&T Cruiser 4G
Код товара: 66791Оценка покупателей: 0 голосов Голосовать
Роздільна здатність 2МП 1/2.9 CMOS; Фокус 3.6мм (кут огляду 82°); Максимальна роздільна здатність відео 2 МП (1920 х 1080) - 15 к\с; Кодеки H.265/H.264; Аналітика та аларми: аудіовізуальна сигналізація, розпізнавання типів об'єктів, смарт-тр...
Подробное описаниеУ вас появились вопросы?
Наш специалист даст ответы!
Наш специалист даст ответы!
- Подробное описание
Характеристики
| Матриця | 2МП |
| Регулювання по осях | ~355° панорамування та 0~90° нахилу |
| Фокусна відстань | 3.6мм |
| Кути огляду | Г: 86°, В:45°, Д:105° |
| Відео компресія | H.265/H.264 |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 x 1080 - 15 к/с |
| Метод зберігання | microSD до 256 Гб |
| Сумісність | Onvif |
| Аудіо інтерфейси | вбудований мікрофон та динамік |
| Мережеві інтерфейси | 1 x 100М Ethernet; 4G |
| Цифрове збільшення | 8x |
| Живлення | DC 12V1A |
| Потужність споживання | 6 Вт |
| Робоча температура | -20°C - +50°C |
| Ступінь захисту | IP66 |
| Розміри | 120.7 х 136.2 х 183.3 мм |
| Вага | 418 г |
Характеристики и комплектация товара могут изменятся производителем без уведомления