Агент 007™ » Видеонаблюдение » IP Системы » Видеокамеры » Dahua » Imou IPC-K42AP. 4Мп IP видеокамера
Imou IPC-K42AP. 4Мп IP видеокамера
Код товара: 49219Оценка покупателей: 0 голосов Голосовать
4 МП IP відеокамера із вбудованим мікрофоном; Матриця: 1/3" CMOS; Стиснення: H.265; Об'єктив f=2.8мм (кут огляду 97°); Запис: 4Мп - 25к/с; Інтерфейси: micro SD слот до 256GB, вбудований мікрофон, вбудований динамік, тривога 1вх /1вих, І...
Подробное описаниеУ вас появились вопросы?
Наш специалист даст ответы!
Наш специалист даст ответы!
- Подробное описание
Характеристики
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Макс. дозвіл | 2560x1440 |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| Дальність PIR | 10 м |
| Тип об'єктиву | Фіксований |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Апертура | F2.0 |
| Кути огляду | Г: 97°; В: 52°; Д: 115° |
| Відео компресія | H.265 |
| Підтримка дозволів | 4Мп |
| Частота кадрів (головний потік) | 25 к/c |
| Метод зберігання | SD-карта до 256 Гб |
| Програмне забезпечення | Imou |
| Мобільні платформи | iOS, Android |
| Аудіо інтерфейси | Вбудований мікрофон, вбудований динамік |
| Інтерфейси тривоги | 1вх/1вих |
| Мережеві інтерфейси | RJ-45 |
| Локальне сховище | SD-карта до 256 Гб |
| Кнопка скидання | Підтримує |
| Живлення | DC 12В |
| PoE | Підтримує |
| Споживана потужність | 3.5 Вт |
| Розміри | 79 х 91 х 128 мм |
| Матеріал | Пластик |
Характеристики и комплектация товара могут изменятся производителем без уведомления