Агент 007™ » Видеонаблюдение » IP Системы » Видеокамеры » Dahua » Imou IPC-K22AP. 2Мп IP видеокамера c PIR
Imou IPC-K22AP. 2Мп IP видеокамера c PIR
Код товара: 50714Оценка покупателей: 0 голосов Голосовать
2 МП IP відеокамера з PIR модулем; Матриця: 1/2.7" CMOS; Стиснення: H.265; Об'єктив f=2.8мм (кут огляду 102°); Запис: 2Мп - 25к/с; Інтерфейси: micro SD слот до 256GB, вбудований мікрофон, вбудований динамік, тривога 1 /1вих;ІЧ підсвічув...
Подробное описаниеУ вас появились вопросы?
Наш специалист даст ответы!
Наш специалист даст ответы!
Купить товар в 1 клик
Сэкономьте свое время
Сэкономьте свое время
- Подробное описание
Корпусна 2-мегапіксельна IP відеокамера з PIR модулем IPC-K22AP Consumer серії від виробника Dahua – елегантне поєднання естетики камери в поєднанні з її компактним форм-фактором, забезпечує відмінний вибір для різних програм малого бізнесу та приватного застосування за доступною ціною. З її допомогою можна контролювати периметр усередині приміщення.
Камера виконана у формі-факторі Cube, матеріал корпусу пластик. Зовнішні інтерфейси представлені у вигляді клем із роз'ємами тип мама: живлення DC 12В, мережевий інтерфейс RJ45, тривога 1вх/1вих та слот для MicroSD карти.
Одна з основних переваг камери сенсор 1/2.7", максимальна роздільна здатність 2МП (1920x1080px) і швидкість запису 25 кадрів/с, фіксований об'єктив з фокусною відстанню 2.8 мм і кутом огляду по горизонталі 102°. Автоматична зміна режиму день/но дальністю до 10 метрів.
Хочеться відзначити деякі плюси пристрою - можливість роботи з хмарою iMOU, двосторонній аудіо зв'язок, сучасний дизайн, зручне регулювання, можливість віддалено переглядати те, що відбувається на смартфон, за допомогою програми DMSS.
- Роздільна здатність 2 Мп, 1920 х 1080
- Вбудований мікрофон та динамік, підтримка двостороннього звуку
- Підтримка Micro SD-карти до 256 ГБ
- Підтримка служби відеоспостереження для мобільного телефону та Інтернету
Характеристики
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Макс. дозвіл | 1920х1080 |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| Дальність PIR | 10 м |
| Тип об'єктиву | Фіксований |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Апертура | F2.0 |
| Кути огляду | H: 102°; V: 54°; D: 120° |
| Відео компресія | H.265 |
| Підтримка дозволів | 1920х1080, 1280х960, 640х480 |
| Частота кадрів (головний потік) | 25 к/c |
| Метод зберігання | SD-карта до 256 Гб |
| Програмне забезпечення | Imou, DMSS |
| Мобільні платформи | iOS, Android |
| Аудіо інтерфейси | Вбудований мікрофон, вбудований динамік |
| Інтерфейси тривоги | 1вх/1вих |
| Мережеві інтерфейси | RJ-45 |
| Локальне сховище | SD-карта до 256 Гб |
| Кнопка скидання | є |
| Живлення | DC 12В |
| PoE | Підтримує |
| Споживана потужність | 2.9 Вт |
| Робоча температура | –10°C до +45°C |
| Розміри | 79 х 91 х 128 мм |
| Вага | 170 г |
| Матеріал | Пластик |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| ROI | Підтримує |
Характеристики и комплектация товара могут изменятся производителем без уведомления