Агент 007™ » Видеонаблюдение » IP Системы » Видеокамеры » Dahua » Imou Cell PT 4G KIT 2 (IPC-B7ED-5M0TEA-EU/FSP14) (3.6мм). 5МП Wi-Fi IP відеокамера з акумулятором та сонячною панеллю
Imou Cell PT 4G KIT 2 (IPC-B7ED-5M0TEA-EU/FSP14) (3.6мм). 5МП Wi-Fi IP відеокамера з акумулятором та сонячною панеллю
Код товара: 70086Оценка покупателей: 0 голосов Голосовать
Роздільна здатність 5МП, 1/3" CMOS-матриця; Фокус 3.6мм (кут огляду 76°); Максимальна роздільна здатність відео 5 МП (2880x1620) - 15 к\с; Кодеки H.264, H.265; Аналітика та аларми: детектор руху, виявлення людини, автотрекінг; 5 VDC, батарея...
Подробное описаниеУ вас появились вопросы?
Наш специалист даст ответы!
Наш специалист даст ответы!
- Подробное описание
Характеристики
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Кути огляду | 76°(Г), 41°(В), 91°(Д) |
| Відео компресія | H.264&H.265 |
| Частота кадрів (головний потік) | 2880 х 1620- 15 к/с |
| Метод зберігання | SD карта до 512 Гб |
| Аудіо інтерфейси | вбудований мікрофон та динамік |
| Мережеві інтерфейси | Wi-Fi:IEEE802.11b/g/n; 4G LTE LTE FDD? B1/3/5/7/8/20/28 LTE TDD? B34/38/39/40/41 |
| Цифрове збільшення | 8x |
| Живлення | батарея 10 000 мА•г; DC 5В 2A |
| Потужність споживання | 3.5 Вт |
| Ступінь захисту | IP66 |
| Робоча температура | -20°С~+50°С |
| Розміри | 222 х 181 х 177 мм |
Характеристики и комплектация товара могут изменятся производителем без уведомления