Агент 007™ » Видеонаблюдение » IP Системы » Видеокамеры » Dahua » Dahua DHI-ITC413-PW4D-IZ3 (8-32мм). ANPR камера
Dahua DHI-ITC413-PW4D-IZ3 (8-32мм). ANPR камера
Код товара: 64727Оценка покупателей: 0 голосов Голосовать
Роздільна здатність 4МП, 1/1.8" CMOS - матриця; Фокус 8-32мм (кут огляду 39-15°); Максимальна роздільна здатність відео 4 МП (2688 х 1520) - 25 к\с; Кодеки H.264H, H.264B, H.264M by default, H.265, MJPEG, H.264M; ІЧ світло (до 30-60м); Функц...
Подробное описаниеУ вас появились вопросы?
Наш специалист даст ответы!
Наш специалист даст ответы!
- Подробное описание
Характеристики
| Матриця | 1/1.8" CMOS |
| Мін. чутливість | 0,001 люкс при F1,6 (кольоровий, 30 IRE); 0,0002 люкс при F1,6 (ч/б, 30 IRE); 0 люкс (освітлювач увімкнено |
| Швидкість затвора | 1/25 –1/100 000 с |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| WDR | 140 дБ |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| ROI | 3 зони |
| Фокусна відстань | 8-32 мм |
| Кути огляду | Г: 39° (W)—15° (T); В: 21° (W)—8° (T); Д: 46° (W)—17° (T) |
| Апертура | F1.6 |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | ANPR: 30 м; відео 60 м |
| Відео компресія | H.264H; H.264B; H.264M by default; H.265; MJPEG; H.264M |
| Кількість потоків | 2 |
| Частота кадрів (головний потік) | 2688 х 1520, 1920 х 1080, 1280 х 720 25 к/с |
| Частота кадрів (доп. потік) | 1280 х 720, 960 х 576, 704 х 576, 352 х 288 25 к/с |
| Метод зберігання | FTP; Micro SD 256 Гб |
| Програмне забезпечення | DSS Pro; DSS Express; Cybercity; Smart PSS |
| Сумісність | ONVIF (Profile S/Profile G/Profile T); CGI; ITSAPI; P2P |
| Аудіо інтерфейси | 1вх, вбудований мікрофон(3м) та динамік(2Вт) |
| Інтерфейси тривоги | 2 вх/2вих |
| RS-485 | 2 |
| Wiegand | 1 |
| Мережеві інтерфейси | 433 МГц; 868 МГц; RJ-45 (10/100/100) |
| ROM/RAM | 4/1 Гб |
| Виявлення об'єкта | 160-406 м |
| Спостереження за об'єктом | 64-162 м |
| Розпізнавання об'єкту | 32-81 м |
| Ідентифікація об'єкта | 16-40 м |
| Перетин лінії | Підтримує |
| Хитлива хода | Підтримує |
| Живлення | 12 В DC, 2 A |
| PoE | 802.3at, Type 2, Class4 |
| Потужність споживання | 20 Вт |
| Робоча температура | –30 °C - +65 ° |
| Ступінь захисту | IK10; IP67 |
| Розміри | 395 х 121 х 128 мм |
| Вага | 2.3 кг |
| Матеріал | метал+пластик |
Характеристики и комплектация товара могут изменятся производителем без уведомления