Каталог товаров
Каталог товаров
Авторизация
Агент 007™ » Охранно-пожарная сигнализация » Комплекты сигнализации » ITV » MAKS PRO WiFI комплект прилада приймально-контрольного (код 8531)

MAKS PRO WiFI комплект прилада приймально-контрольного (код 8531)

Код товара: 48289
4 750
грн
Оценка покупателей: 0 голосов 0.00Голосовать

Стартовий комплект бездротової системи безпеки MAKS. У набір входять базовий блок MAKS PRO (з підтримкою Wi-Fi), датчик руху MAKS PIR, універсальний датчик відкриття вікна / двері MAKS WDS mini і клавіатура MAKS Keypad mini. Колір білий

Подробное описание
У вас появились вопросы?
Наш специалист даст ответы!
Купить товар в 1 клик
Сэкономьте свое время
Интересный товар? Поделитесь с друзьями!
  • Подробное описание
Комплект безпроводового прилада приймально-контрольного охоронного: базовий блок з літій-іонним акумулятором 2500 мАг з, до 24 годин автономної роботи, зовнішній блок живлення 0,7A, 12В, бездротова клавіатура MAKS Keypad mini, укомплектована елементами живлення ААА 2 шт, сповіщувач руху MAKS PIR (імунітет від тварин до 20 кг) з елементом живлення CR123A, бездротовий герконовий сповіщувач MAKS WDC з додатковим коричневим корпусом, виводи для підключення зонішнього контакту та світлодіоду підтвердження постановки під охорону з елементами живлення FR03(AAA) - 1 шт. 99 безпроводових зон, 8 груп, підтримка 8 клавіатур. Передача тривожних сповіщень у мережі стандарту GSM/GPRS у протоколі Гермес (GPRS + резерв GSM-голос) та та Wi-F у складі цифрових комунікаторних систем, передача СМС. Налаштування та керування з Android та IOS пристроїв.
Характеристики и комплектация товара могут изменятся производителем без уведомления
Товар добавлен в корзину
Перейти к оформлению