Каталог товаров
Каталог товаров
Авторизация
Агент 007™ » Охранно-пожарная сигнализация » Извещатели » Разбития » Crow » CROW GBD PLUS. Извещатель разбития стекла с двухканальной обработка сигнала

CROW GBD PLUS. Извещатель разбития стекла с двухканальной обработка сигнала

Код товара: 1171
672
грн
Оценка покупателей: 0 голосов 0.00Голосовать

Отзывы о товаре: 0 шт.

Сповіщувач розбиття скла з двоканальною обробкою сигналу, дальність виявлення до 10м.

Подробное описание
У вас появились вопросы?
Наш специалист даст ответы!
Купить товар в 1 клик
Сэкономьте свое время
Интересный товар? Поделитесь с друзьями!
  • Подробное описание
  • Отзывы о товаре 0


Crow GBD-PLUS є датчиком розбиття скла, спроектованим по стандартній архітектурі: він складається зі звукового сенсора (мікрофона), що реагує на звук скла, що розбивається.

Акустичний сенсор працює за технологією фазочастотної селективності одержуваних сигналів. Це означає, що для спрацювання датчика на звук скла, що розбивається, сенсор повинен отримати два послідовні сигнали: спочатку — низькочастотний звук удару, після цього — безпосередньо звук скла, що розбивається. Дана логіка роботи сенсора дозволяє звести до мінімуму можливість помилкового спрацьовування датчика від звуків, близьких за частотою до дзвону скла.

Калібрування обох частотних каналів акустичного сенсора здійснюється окремо. За допомогою спеціального акустичного імітатора, що генерує звук розбитого скла, калібрується канал розбиття, а для калібрування каналу удару досить просто постукати по склу.

Завдяки великій контрольованій зоні (до 10 метрів) одним датчиком можна відстежувати відразу кілька вікон. Конструкція датчика не вимагає установки безпосередньо на скло: його можна кріпити або на стелю або на стіни. Для коректної роботи рекомендується встановлювати датчик у зоні прямої видимості вікон. Оптимальна висота монтажу – 1,8-2,4 метри від рівня підлоги. Оптимальна відстань від вікон, що охороняються, – близько 4,5 метрів.

Якщо вікна закриваються шторами — рекомендується встановлювати датчик за ними, або вище (наприклад, на стелю).

Прилад має функцію запам'ятовування тривоги. При її активації датчик повертається у вихідне положення лише після знеструмлення та повторного підключення до джерела живлення.

Захист від несанкціонованого розтину датчика забезпечується тампером, вихід тривожного виходу та тампера – «нормально-закритий».

Характеристики


  • Зона спостереження - 10 м

  • джерело живлення - 12В

  • струм споживання: режим очікування – 22 мА, режим тривоги – 26 мА

  • Матеріал корпусу - ABS-пластик

  • Діапазон робочих температур: -20...+50 °С

  • Габарити (ВхШхГ, мм): 93х55х24

  • Вага: 85 г
Характеристики и комплектация товара могут изменятся производителем без уведомления
Написать отзыв
Пока нет отзывов, будьте первым.

Товар добавлен в корзину
Перейти к оформлению