Агент 007™ » Відеоспостереження » IP Системи » Відеокамери » DigiGuard » IP відеокамера DigiGuard DG-HDW4028IP-A (2.8 mm) 4Mp купольна з аудіовходом
IP відеокамера DigiGuard DG-HDW4028IP-A (2.8 mm) 4Mp купольна з аудіовходом
Код товара: 58201Оцінка покупців: 0 голосів Голосувати
Висока якість зображення з роздільною здатністю 4 Мп;, CMOS-сенсор з прогресивною розгорткою 1/3"; підтримка стиснення H.264 / H.264 + / H.265 / H.265 + / JPEG / AVI / MJPEG;, мінімальна освітленість: 0,03 люкс, інфрачервона відстань: 25 м; підт...
Детальний описУ вас з'явились питання?
Наш спеціаліст дасть відповіді
Наш спеціаліст дасть відповіді
Купити в 1 клік
Економте свій час
Економте свій час
- Детальний опис
4-мегапіксельна зовнішня інфрачервона фіксована мережева камера
Особливості
- Висока якість зображення з роздільною здатністю 4 Мп;
- CMOS-сенсор з прогресивною розгорткою 1/3";
- Підтримка стиснення H.264 / H.264 + / H.265 / H.265 + / JPEG / AVI / MJPEG;
- Мінімальна освітленість: 0,03 люкс, інфрачервона відстань: 25 м;
- Підтримка DWDR;
- Корпус: металевий, IP67
Характеристика
| Датчик зображення | 1/3-дюймовий CMOS-сенсор |
| Камера | 4 Мп |
| Ефективні пікселі | 2560 (В) * 1440 (В) |
| Стискання | H.264/H.264+/H.265/H.265+/JPEG/AVI/MJPEG |
| Стиснення аудіо | G711A/U, AAC |
| Телевізійна система | PAL/NTSC |
| Час роботи електронного затвора | Авто: 1/3-1/100000 сек |
| Мінімальне освітлення | Колір: 0,03 люкс @ (F1,6, AGC УВІМК.), ч/б: 0 люкс з ІЧ |
| Відношення сигнал/шум | 60 дБ |
| Система сканування | Прогресивні |
| Відеовихід | Мережа |
| Кнопка скидання | Необов'язково |
| Лінза | |
| Фокусна відстань і кут огляду | 2,8 мм, горизонтальне поле зору 103°, вертикальне поле зору 55°, діагональне поле зору 122°3,6 мм, горизонтальне поле зору 81°, вертикальне поле зору 41°, діагональне поле зору 96° |
| Тип об'єктива | Об'єктив із фіксованим фокусним фокусом, 2,8 мм |
| Керування фокусуванням | Фіксована |
| Діафрагми | F1.6 |
| Пікселів | 4 Мп |
| Нічне бачення | |
| Інфрачервоний світлодіод | 42 мкм x 2 шт |
| Інфрачервона відстань | 25 м |
| Статус ІЧ | Автоматичне керування |
| Увімкнення ІЧ-живлення | Розумний, ручний режим і режим з таймером |
| Мережа | |
| Мережа Ethernet | RJ-45 (10/100Base-T) |
| Бездротовий | Н/Д |
| Протокол | TCP/IP, IPv4/v6, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, SMTP, UDP, Qos, 802.1x |
| ОНВІФ | Підтримка ONVIF 19.12 (профіль S/T/G) |
| P2P | ТАК |
| ПО | Внутрішня, підтримка IEEE 802.3af |
| Затримка відео | 0,3 с (у межах локальної мережі) |
| Основний потік 1 | 2688*1512@25fps |
| Основний потік 2 | 2560*1440@30fps |
| Основний потік 3 | 1920*1080@30fps1280*720@30fps |
| Підпотік 1 | 1280*720@30fps |
| Підпотік 2 | 720*480@30fps |
| Підпотік 3 | Н/Д |
| Три потоки | Н/Д |
| IE Brower | IE8-11, Google Chrome, Firefox, Mac Safari |
| Смартфон | iPhone, Android |
| Функція штучного інтелекту | |
| Інтелектуальний аналіз | Вторгнення, виявлення руху на основі виявлення людиною |
| Особливості камери | |
| День/Ніч | Колір / чорно-біле (ІЧ-вирізання) |
| Конфігурація зображення | Насиченість/Яскравість/Контрастність/Різкість, Дзеркало, 3D NR, Баланс білого, FLK (контроль мерехтіння), Фальсифікація відео, HLC, Спотворення |
| Повнокольоровий | Н/Д |
| Коридорний візерунок | Підтримка |
| Режим захисту від запотівання | Підтримка |
| РЕНТАБЕЛЬНІСТЬ ІНВЕСТИЦІЙ | Підтримка |
| BLC | Підтримка |
| ВДР | DWDR |
| Детектор руху | Підтримка (підтримка дозволяє виявляти лише на основі руху людини) |
| Маскування конфіденційності | 3 Прямокутна зона |
| Режим запису | NVR/CMS/Web |
| Мова | Китайська спрощена, традиційна китайська, англійська, болгарська, польська, арабська, німецька, російська, французька, корейська, португальська, японська, турецька, іспанська, іврит, італійська, нідерландська, чеська, в'єтнамська |
| Інтерфейс | |
| Аудіо | 1 вхід RCA |
| Сигналізації | Н/Д |
| Слот для SD-карти | Н/Д |
| РС485 | Н/Д |
| Загальне | |
| Матеріал | Метал, IP67 |
| Кронштейн проти порізів | НІ |
| ІЧ-фільтр | ТАК |
| Робоча температура | -20 °C ~ +60 °C RH95% Макс |
| Температура зберігання | -20 °C ~ +60 °C RH95% Макс |
| Джерело живлення | DC12V±10%, 700mA |
| Розмір | 125 x 90,2 (В) мм |
| Вага | 645г |
Характеристики та комплектація товару можуть змінитись виробником без повідомлення