Агент 007™ » Відеоспостереження » IP Системи » Відеокамери » DigiGuard » DigiGuard DG-HFW1220S (3.6 мм). 2МП IP видеокамера
DigiGuard DG-HFW1220S (3.6 мм). 2МП IP видеокамера
Код товара: 40126Оцінка покупців: 0 голосів Голосувати
2 МП IP відеокамера; Стиснення: H.265/H.264; Матриця: 1/2.9" progressive scan CMOS; Об'єктив: f=3.6мм (кут огляду 83°); Чутливість: 0.1 Люкс / F2.0(колір), 0 Люкс (Ік вкл); Запис: 1080p/720р - 25кад/ с Функції: день/ніч (ICR), DWDR, 3DN...
Детальний описУ вас з'явились питання?
Наш спеціаліст дасть відповіді
Наш спеціаліст дасть відповіді
- Детальний опис
Особливості
- Матриця: 1/2.9" 2Megapixel progressive CMOS
- Стиснення: H.265 / H.264, кодування в 3х потоках
- Запис: 1080р - 25 кадрів/с
- ROI, DWDR, Day/Night(ICR), 3DNR, AWB, AGC, BLC
- Об'єктив: f=3.6 мм
- ІЧ підсвічування 20метрів
- IP66, PoE
Характеристики
| Камера | |
| Матриця | 1/2.9" 2 Megapixel progressive scan CMOS |
| Ефективні пікселі | 1920 (H)x 1080(V) |
| Матриця | SONY IMX323 CMOS Image Sensor |
| CPU | HI3516CV200 |
| Система сканування | Progressive |
| Мін. чутливість | 0.1 Люкс/F2.1(Колір), 0 Люкс з ІЧ |
| Відношення сигнал/шум | >52dB |
| ІЧ підсвічування | 20 метрів |
| Управління підсвічуванням | авто / вручну |
| Кількість ІЧ діодів | 18 |
| Об'єктив | |
| Тип | Фіксований |
| Кріплення | Board-in |
| Фокусна відстань | f=3.6 мм |
| Макс. апертура | F2.0 |
| Кути огляду | H: 83°, V: 44° |
| Управління фокусом | Фіксоване |
| Поворот/нахил | |
| Поворот / нахил / обертання | Поворот: 0 ° -360 °; нахил: 0 ° -90 °; обертання: 0 ° -360 ° |
| Відео | |
| Відео стиск | H.265 / H.264 |
| Роздільна здатність зображення | 1080p(1920x1080), 720p(1280x720), CIF(352x288) |
| Головний потік | 1080p/720p - 25 кадрів/с. |
| Додатковий потік: | 720p/CIF - 25 кадрів/с. |
| Швидкість передачі | H.264: 32-8192Kbps |
| День / ніч | Авто (ICR) / колір / ч-б |
| BLC режими | BLC / HLC / DWDR |
| Баланс бвлого | Авто / натуральний / вуличне освітлення / внутрішні освітлення / ручний |
| Gain Control | Авто / ручний |
| Придушення шуму | 3D-DNR |
| Детектор руху | вкл/викл, 4 зони |
| ROI | вкл/викл, 4 зони |
| Smart ІЧ | підтримує |
| Цифрове збільшення | 16х |
| Приватні маски | вкл/викл, 3 зони |
| Мережа | |
| Ethernet | RJ -45 (10/100Base -T) |
| Мережеві функції | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, SMTP |
| Відкриті протоколи | ONVIF 2.4 |
| Макс. користувачів | 20 |
| Web браузери | IE, Chrome, Firefox, Safari |
| Віддалена робота | CMS, FreeIP, NVR Dahua, NVR Hikvision |
| Смартфони | IOS, Android |
| Сховище | NAS, Local PC, Google Drive, Dropbox |
| Загальне | |
| Електроживлення | DC 12В, PoE (802.3af)(Class 0) |
| Споживана потужність | 6 Вт |
| Робоча температура | -20°C ~+60°C |
| Клас захисту | IP66 |
| Розміри | ф66x175 мм |
| Вага | 300г |
Характеристики та комплектація товару можуть змінитись виробником без повідомлення