Агент 007™ » Відеоспостереження » IP Системи » Відеокамери » Dahua » Imou IPC-TB3FP-3T0WE (2.8мм). 3МП IP відеокамера Imou Cell Go Full Color Wi-Fi з акумулятором
Imou IPC-TB3FP-3T0WE (2.8мм). 3МП IP відеокамера Imou Cell Go Full Color Wi-Fi з акумулятором
Код товара: 67555Оцінка покупців: 0 голосів Голосувати
Роздільна здатність 3МП, 1/2.8" CMOS-матриця; Фокус 2.8мм (кут огляду 98°); Максимальна роздільна здатність відео 3 МП (2304x1296) - 15 к\с; Кодеки H.264, H.265; Аналітика та аларми: детектор руху, виявлення людини; 5 VDC, батарея 5000 мА&bu...
Детальний описУ вас з'явились питання?
Наш спеціаліст дасть відповіді
Наш спеціаліст дасть відповіді
- Детальний опис
Характеристики
| Кути огляду | 98°(Г), 54°(В), 121°(Д) |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Відео компресія | H.264&H.265 |
| Частота кадрів (головний потік) | 2304 х 1296 - 15 к/с |
| Метод зберігання | SD карта до 256 Гб |
| Аудіо інтерфейси | вбудований мікрофон та динамік |
| Мережеві інтерфейси | Wi-Fi:IEEE802.11b/g/n |
| Цифрове збільшення | 8x |
| Вхід і вихід з регіону | Підтримує |
| Живлення | батарея 5000 мА•г; DC 5В 2A |
| Потужність споживання | 3.5 Вт |
| Робоча температура | -20 °С~+50 °С |
| Розміри | 88 х 63 х 41 мм |
| Вага | 180 г |
Характеристики та комплектація товару можуть змінитись виробником без повідомлення