Агент 007™ » Відеоспостереження » IP Системи » Відеокамери » Dahua » Imou IPC-T42EAP (2.8мм). 4MP H.265 PoE камера
Imou IPC-T42EAP (2.8мм). 4MP H.265 PoE камера
Код товара: 57080Оцінка покупців: 0 голосів Голосувати
T42EA забезпечує 4-мегапіксельний моніторинг у реальному часі за допомогою нового кодека стиснення H.265, який може заощадити до 50% пропускної спроможності та сховища. Функція виявлення людини дозволяє вам контролювати те, що має значення, не отриму...
Детальний описУ вас з'явились питання?
Наш спеціаліст дасть відповіді
Наш спеціаліст дасть відповіді
- Детальний опис
Характеристики
| Матриця | 1/2.8” |
| Кути огляду | Г: 90°, В: 50°, Д: 107° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Відео компресія | H.265/H.264 |
| Частота кадрів (головний потік) | 2560 x 1440 25 к/с |
| Метод зберігання | Micro SD 256 Гб |
| Сумісність | ONVIF |
| Аудіо інтерфейси | вбудований мікрофон |
| Мережеві інтерфейси | 1 x 100 Мбіт/с |
| Цифрове збільшення | 16х |
| Мобільні платформи | iOS, Android |
| Потужність споживання | 3 Вт |
| Робоча температура | -20°C~+50°C |
| Розміри | ф110 х 81.3 мм |
| Вага | 200 г |
| Матеріал | пластик |
Характеристики та комплектація товару можуть змінитись виробником без повідомлення