Агент 007™ » Відеоспостереження » IP Системи » Відеокамери » Dahua » Imou IPC-S6DP-5M0WEB-E27. 5-МП Wi-F PTZ камера-лампочка
Imou IPC-S6DP-5M0WEB-E27. 5-МП Wi-F PTZ камера-лампочка
Код товара: 65198Оцінка покупців: 0 голосів Голосувати
Роздільна здатність 5МП CMOS-матриця; Фокус 2.8мм (кут огляду 89°); Максимальна роздільна здатність відео 5 МП (2880 x 1620) - 15 к\с; Кодеки H.265/H.264; ІЧ підсвічування 25м; Аналітика та аларми: виявлення руху, розпізнавання об'єктів люди...
Детальний описУ вас з'явились питання?
Наш спеціаліст дасть відповіді
Наш спеціаліст дасть відповіді
Купити в 1 клік
Економте свій час
Економте свій час
- Детальний опис
Характеристики
| Матриця | 5 МП CMOS |
| Регулювання по осях | Панорамування 0~340° та Нахил 0~90° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Кути огляду | Г: 89°; Д: 105°; В:49° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 25 |
| Відео компресія | H.265/H.264 |
| Частота кадрів (головний потік) | 2880 x 1620 - 15 к/с |
| Метод зберігання | Micro SD 256 Гб |
| Сумісність | ONVIF |
| Аудіо інтерфейси | вбудований мікрофон та динамік |
| Мережеві інтерфейси | Wi-Fi: IEEE802.11 b/g/n/ax 2.4 ГГц |
| Цифрове збільшення | 8x |
| Живлення | 100 - 240 В |
| Потужність споживання | 15 Вт |
| Робоча температура | -10 °С - +45 °С |
| Розміри | 37.5 х 37.5 х 175 мм |
| Вага | 265 г |
| Матеріал | пластик+метал |
Характеристики та комплектація товару можуть змінитись виробником без повідомлення