Агент 007™ » Відеоспостереження » IP Системи » Відеокамери » Dahua » Imou IPC-K3DP-5H0WF (2.8 мм). 5MP H.265 Wi-F Bullet 2E 5MP
Imou IPC-K3DP-5H0WF (2.8 мм). 5MP H.265 Wi-F Bullet 2E 5MP
Код товара: 66696Оцінка покупців: 0 голосів Голосувати
Роздільна здатність 5МП, 1/3" CMOS-матриця; Фокус 2.8мм (кут огляду 88°); Максимальна роздільна здатність відео 5 МП (2880x1620) – 25 к\с; Кодеки H.264, H.265; 30м); Функції зображення: детектор руху, виявлення людини; 12 VDC; IP67
Детальний описУ вас з'явились питання?
Наш спеціаліст дасть відповіді
Наш спеціаліст дасть відповіді
Купити в 1 клік
Економте свій час
Економте свій час
- Детальний опис
Характеристики
| Матриця | 1/3” Progressive CMOS |
| Фокус | 2.8 мм |
| Кути огляду | Г: 88°, В: 49°, Д: 105° |
| Тип підсвідчування | ІЧ+видиме світло |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Відео компресія | H.265/H.264 |
| Частота кадрів (головний потік) | 2880x1620 - 25 к/с |
| Спосіб зберігання | microSD до 512 Гб |
| Аудіо інтерфейси | вбудованний мікрофон |
| Мережеві інтерфейси | 1 x 100Mbps Ethernet; Wi-Fi:IEEE802.111b/g/n/ax |
| Цифрове збільшення | 8х |
| Виявлення аудіо винятків | Підтримується |
| Живлення | DC 12В 0.5A |
| Потужність споживання | 6 Вт |
| Робоча температура | -30°C - +60°C |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Разміри | 165 х 90 х 73 мм |
| Вага | 280 г |
Характеристики та комплектація товару можуть змінитись виробником без повідомлення