Агент 007™ » Відеоспостереження » IP Системи » Відеокамери » Dahua » Imou IPC-K2MP-5H1WE (3.6мм). 5МП IP відеокамера Ranger Mini
Imou IPC-K2MP-5H1WE (3.6мм). 5МП IP відеокамера Ranger Mini
Код товара: 68789Оцінка покупців: 0 голосів Голосувати
Роздільна здатність 5МП, 1/3" CMOS-матриця; Фокус 3.6мм (кут огляду 87°); Максимальна роздільна здатність відео 5 МП (2688 x 1664) - 20 к\с; Кодеки H.264, H.265; Нічне ч/б (до 10м); Функції зображення: смарт-трекінг, детектор руху, виявлення...
Детальний описУ вас з'явились питання?
Наш спеціаліст дасть відповіді
Наш спеціаліст дасть відповіді
- Детальний опис
Характеристики
| Матриця | 1/3” Progressive CMOS |
| Регулювання по осях | 355° Панорамування та -5~50° Нахилу |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Кути огляду | Г: 87°, В: 48°, Д: 108° |
| Тип підсвічування | ч/б 10 м |
| Відео компресія | H.265/H.264 |
| Частота кадрів (головний потік) | 2688 x 1664 - 20 к/с |
| Метод зберігання | microSD до 512 Гб |
| Аудіо інтерфейси | вбудований мікрофон та динамік |
| Мережеві інтерфейси | 1 x 100Mbps Ethernet; Wi-Fi: IEEE802.11b/g/n/axx |
| Цифрове збільшення | 8х |
| Виявлення аудіо винятків | Підтримує |
| Живлення | DC 5В 1A |
| Потужність споживання | 4.2 Вт |
| Робоча температура | -10°C - +45°C |
| Розміри | 95 х 96 х 109.2 мм |
| Вага | 200 г |
Характеристики та комплектація товару можуть змінитись виробником без повідомлення